Наказ про створення постійно діючої комісії з виявлення фактів булінгу та реагування на них у 2023-2024 н.р.


Наказ про проведення місячника безпеки дорожнього руху "Увага! Діти - на дорозі!"


Наказ про організацію роботи з питань протидії насильству та булінгу в ліцеї


Наказ про затвердження та введення в дію номенклатури справ закладу освіти на 2024 рік


Протокол №1 засідання експертної комісії


Наказ про створення комісії для проведення Експертизи цінності документів та призначення відповідального за архів на 2023 рік

Положення про експертну комісію Куклинського ліцею Маневицької селищної ради Волинської області


Наказ про затвердження номенлатури справ на 2023 рік та призначення відповідальної особи за організацію діловодства у ліцеї


Накази з руху учнів


Протокол засідання педагогічної ради 31.08.2021 р. №9


Про затвердження рішень педагогічної ради №9 від 31.08.2021 року


Про попередження вчинення проявів терористичного та диверсійного характерів у закладі освіти


Наказ про зарахування здобувачами освіти першого класу


КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mail homuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

31 серпня 2023 року с. Кукли №

Про оцінювання результатів навчання

здобувачів освіти у 2023/2024 н.р.

На виконання Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», рішення педагогічної ради від 30 серпня 2023 року № 1/10 «Про оцінювання результатів навчання здобувачів освіти», з метою повсякденного вивчення результатів навчальної роботи учнів, ступеня оволодіння знаннями і способами діяльності в умовах особистісно орієнтованого і компетентнісного навчання

НАКАЗУЮ:

1.Оцінювання результатів навчання та особистісних надбань учнів 1-4 класів здійснювати відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07. 2021 року № 813 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти».

Відповідно до п. 28 Державного стандарту початкової освіти отримання даних та формулювання суджень про результати навчання учнів здійснюються у процесі формувального та підсумкового оцінювання.

Оцінювання результату особистісних надбань учнів 1-4 класів виражається вербальною оцінкою.

Оцінювання об'єктивних результатів навчання учнів 1-2 класів - вербальною оцінкою, у 3-4 класах – рівневою оцінкою на підставі рішення педагогічної ради. У Свідоцтві досягнень сформований очікуваний результат у 1-2 класах позначаємо «++», у 3-4 класах рівень результату навчання визначається з урахуванням динаміки його досягнення та позначається буквами: «початковий» (П), «середній» (С), «достатній» (Д), «високий» (В).

Формулювання оцінювальних суджень, визначення рівня результату навчання здійснюється на основі Орієнтовної рамки оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів ЗЗСО (Додаток 1 до методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Наказ МОН України від 13.07.2021 №813).

2.Оцінювання результатів навчання здобувачів освіти 5-6 класів здійснювати відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.04. 2022 року № 289 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 6-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти»

3.Для забезпечення цілісності освітнього процесу необхідно враховувати результати оцінювання навчальних досягнень учнів/учениць в доборі змісту, форм і методів роботи для кожного уроку/заняття. Також важливо формувати в учнів уміння аналізувати власну роботу, власні результати навчання, визначати для себе подальші завдання. У кожний урок/заняття необхідно включати роботу з учнями за результатами оцінювання, самооцінювання, взаємооцінювання.

4.Під час оцінювання навчальних досягнень важливо враховувати дотримання учнями принципів доброчесності, а саме: вияв поваги до інших осіб, їхніх прав і свобод, дотримання принципів академічної доброчесності. У разі порушення учнем / ученицею принципів доброчесності під час певного виду навчальної діяльності, учитель може прийняти рішення не оцінювати результат такої навчальної діяльності.

5.Керуючись правом на автономію у виборі змісту, форм і методів роботи, учитель може використовувати самостійно визначені або розроблені способи фіксації зворотного зв’язку з учнями. При цьому важливим є забезпечення ефективності процесу оцінювання задля досягнення очікуваних результатів учнями.

6.Оцінка результатів навчання учнів є конфіденційною інформацією, яку повідомляти лише учневі/учениці, його/її батькам (іншим законним представникам).

7.При навчанні у дистанційному та змішаному режимах оцінювання результатів навчання учнів може здійснюватися очно або дистанційно з використанням можливостей інформаційно-комунікаційних (цифрових) технологій, зокрема відеоконференц-зв’язку (пункт 8 розділу І Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти).

8.При здійсненні семестрового оцінювання учнів(учениць) з тимчасово окупованих територій, з числа внутрішньо переміщених осіб і тих, хто повернулися на постійне місце проживання, зараховуються всі оцінки, які отримав/отримала учень/учениця впродовж семестру незалежно від місця навчання: у закладі, де навчався/навчалась за місцем тимчасового перебування або у будь-якій іншій школі, яка здійснює навчання за однією із форм здобуття освіти (очною, змішаною, дистанційною, екстернатною, сімейною). Це може бути будь-який заклад загальної середньої освіти, зокрема й приватні заклади освіти, в Україні чи за її межами. Заклади освіти, у яких тимчасово навчались учні, можуть видавати їм інформаційні довідки про період навчання із зазначенням переліку предметів, окремих тем та результатів оцінювання. Крім того, для проведення семестрового та річного оцінювання здобувачі освіти можуть надавати інформацію з електронних журналу та щоденника за попереднім місцем навчання. За відсутності в учнів з числа тих, хто повернулися на постійне місце проживання, та з тимчасово окупованих територій облікованих результатів оцінювання за попереднім місцем навчання заклад освіти може провести підсумкове семестрове оцінювання у вигляді контрольної роботи, тестування, співбесіди тощо. При такому оцінюванні, за потреби, можуть використовуватися технології дистанційного навчання.

9.Запровадити систему оцінювання та єдиний підхід до результатів навчальних досягнень у 5-6 класах НУШ у закладі освіти, вироблений педагогічним колективом та схвалений на засіданні педради:

9.1.Визначити адаптаційний період з 01 вересня до 27 жовтня 2023 р., впродовж якого не здійснювати поточне та тематичне оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти 5 класу НУШ.

9.2.Оцінювання результатів навчання з предметів за І семестр здійснювати за рівневою шкалою: високий – літера «В», достатній - літера «Д», середній - літера «С», початковий - літера «П».

9.3.Оцінювання результатів навчання за ІІ семестр та навчальний рік у 5 класі здійснювати у бальній системі.

9.4. Навчальні досягнення учнів з предметів освітніх галузей «Мистецтво», «Соціальна та здоров’язбережувальна», «Фізична культура» - не оцінювати у 5 класі.

9.5. Семестрове та річне оцінювання результатів навчання у 6 класі здійснювати у бальній системі.

10. Оцінювання результатів навчання здобувачів освіти 7-11 класів здійснювати відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 13.04.2011 № 329 "Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти" від 30.08.2011 № 996 "Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти".

Додатка 2 до наказу МОН України від 21.08.2013 № 1222 "Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти" відповідно до вимог:

навчальних програм для 7-9 класів читати

навчальних програм для 10-11 класів читати

11.Відповідно до ступеня оволодіння знаннями і способами діяльності виокремити чотири рівні навчальних досягнень учнів: початковий, середній, достатній, високий.

Оцінювання здійснювати у процесі повсякденного вивчення результатів навчальної роботи учнів, а також за результатами перевірки навчальних досягнень учнів: усної (індивідуальне, групове, фронтальне опитування), письмової (самостійна робота, контрольна робота, тематична контрольна робота, тестування, та ін.).

При виставленні тематичної оцінки враховувати всі види навчальної діяльності, що підлягали оцінюванню протягом вивчення теми. При цьому проведення окремої тематичної атестації при здійсненні відповідного оцінювання не передбачати.

Семестрове оцінювання здійснювати на підставі тематичних оцінок. При цьому мають враховуватися динаміка особистих навчальних досягнень учня (учениці) з предмета протягом семестру, важливість теми, тривалість її вивчення, складність змісту тощо.

Річне оцінювання здійснювати на підставі семестрових або скоригованих семестрових оцінок. Річна оцінка не обов’язково є середнім арифметичним від оцінок за І та II семестри. При виставленні річної оцінки мають враховуватися: динаміка особистих навчальних досягнень учня (учениці) з предмета протягом року; важливість тем, які вивчались у І та II семестрах, тривалість їх вивчення та складність змісту; рівень узагальнення й уміння застосовувати набуті протягом навчального року знання тощо.

12.Відповідно до чинних нормативних актів і семестрова, і річна оцінки можуть підлягати коригуванню.

13.Коригування семестрової оцінки проводиться згідно з пунктом 3.2. Інструкції з ведення класного журналу 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 03.06.2006 № 496.

14.Коригування річної оцінки проводиться згідно з пунктами 9-10 Порядку переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14.07 2015 № 762 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 08 травня 2019 року № 621), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369, річне оцінювання може коригуватись.

15.Заступнику директора з НВР Семенюк Г. В.:

15.1.Ознайомити педагогів закладу зі змістом наказу.

До 05.09.2023 року.

16.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з НВР Семенюк Г. В.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказомвід 31.08.2023 року № ознайомлені: Галина Семенюк

Андрій Чебелюк

Анна Скібіцька

Людмила Музика

Ольга Биковська

Ірина Климець

Віра Ільїна

Ніна Чебелюк

Людмила Зінич

Яна Дубанська


КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

25 серпня 2023 року с. Кукли № 59

Про підготовку закладу освіти

до початку 2023/2024 н.р.

під час воєнного стану в Україні

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 червня 2022 року № 711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», листа МОН від 16.08.2023 року № 1/12186-23 «Про організацію 2023-2024 н. р. в закладах загальної середньої освіти», наказу МОН від 15.05.2023 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні» та постанови КМУ від 28 липня 2023 року № 782 «Про початок навчального року під час воєнного стану в Україні», з метою створення безпечного освітнього середовища та забезпечення якісної освіти в закладі освіти

НАКАЗУЮ:

1.Розпочати 2023/2024 навчальний рік в умовах воєнного стану в Україні в закладі освіти з 01 вересня 2023 року та завершити до 28 червня 2024 року. Освітній поцес організувати протягом навчального року в змішаному форматі (офлайн, онлайн) за різними формами: інклюзивне навчання, педагогічний патронаж, екстернат (стаття 9 Закону України «Про освіту»).

2.Навчальні заняття з 01 вересня 2023 року проводити в онлайн режимі до часу облаштування та відкриття укриття.

3. Організувати освітній процес за семестровою системою – І та ІІ семестри. Тривалість навчального тижня – 5 календарних днів, перша половина дня.

Включити в систему навчання 4 канікулярних періоди:

осінні канікули – з 23 по 29 жовтня 2023 року;

зимові канікули – з 30 грудня 2023 року по 14 січня 2024 року;

весняні канікули – з 25 березня по 31 березня 2024 року;

літні канікули – з 31 травня по 31 серпня 2024 року.

4.Затвердити розклад дзвінків:

1 клас 2-4 класи 5-11 класи
1. 9.00 – 9.35 10 хв. 1. 9.00 – 9.40 10 хв. 1. 9.00 – 9.45 10 хв.
2. 9.55 – 10.30 10 хв. 2. 9.50 – 10.30 10хв. 2. 9.55 – 10.40 10 хв.
3. 10.40– 11.15 20 хв. 3. 10.40– 11.20 20 хв. 3. 10.50– 11.35 20 хв.
4. 11.45 – 12.20 20 хв. 4. 11.40 –12.20 20 хв. 4. 11.55 – 12.40 20 хв.
5. 12.40 – 13.15 10хв. 5. 12.45 – 13.25 10 хв. 5. 13.00 – 13.45 10 хв.
6. 13.55 – 14.40 10 хв.
7. 14.50 – 15.35

5.Виконати навчальні програми до 28.05.2023 року.

6.Провести у період з 01.06. по 28.06. 2024 року:

вручення свідоцтв про здобуття базової та повної загальної середньої освіти;

проведення консультацій для випускників 11 класу по підготовці до НМТ;

робота на квітниках.

7.Затвердити на педагогічній раді структуру та режим роботи закладу на 2023-2024 навчальний рік.

Заступник з НВР.

8.Затвердити на педагогічній раді освітню програму закладу освіти (відповідно ст.11 «Про повну загальну середню освіту»); річний план роботи (стаття 38 ЗУ «Про повну загальну середню освіту».

9. Провести річне оцінювання до початку 2023-2024 н.р. у разі відсутності результатів річного оцінювання після завершення навчання за освітньою програмою закладу освіти здобувачам освіти до початку нового навчального року (абзац 3 ч. 5 ст. 17 ЗУ «Про повну загальну середню освіту»).

В окремих випадках річне оцінювання може здійснюватись упродовж І семестру наступного навчального року (накази МОН від 15.05.2023 р. № 563, від 19.02.2021 року № 235 (для 5 класу).

10.Затвердити на педагогічній раді мережу, розподіл класів закладу (ст. 12 ЗУ «Про повну загальну середню освіту»).

11. Контролювати та обліковувати відвідування здобувачами освіти навчальних занять та подавати інформацію директору ліцею.

Щомісяця, не пізніше 15 числа. Заступники з НВР, ВР.

12.Забезпечити індивідуальне консультування для здобувачів освіти 1-11 класів (за потребою та пропозиціями учителів та батьків).

Заступник з НВР.

13.Забезпечити моніторинг результатів навчання здобувачів освіти з використанням діагностичного інструментарію.

Заступники з НВР.

14.Вирішити проблемні питання. Освітні втрати – втрати у результатах навчання здобувачів освіти – якості освіти: обмежений доступ до освітнього процесу в офлайн режимі, зміни у психологічному стані освітнього процесу; усунення прогалин у знаннях із предметів, розробка завдань різних рівнів складності для окремих здобувачів освіти. Запровадити гнучке планування. Включати освітні втрати в календарне планування. Створити методичну систему підтримки індивідуальної освітньої траєкторії здобувачам освіти шляхом проведення індивідуальних завдань, факультативів.

Заступник з НВР.

15.Провести тарифікацію педагогічних працівників (погодити з профспілкою), надати відповідне педагогічне навантаження. Директор.

16.Ознайомити педагогічний колектив з новими нормативно-правовими документами:

Постанова КМу від 28.07.2023 року №782 «Про початок навчального року під час воєнного стану в Україні»;

Наказ МОН України від 15.05.2023 року № 563 «Методичні рекомендації щодо окремих питань здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні»;

Лист МОН від 16.08.2023 року № 1/12186-23 «Про організацію 2023-2024 навчального року в закладах загальної середньої освіти»;

Лист МОН України від 24.08.2023 року № 1/12702-23 «Щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2023-2024 навчальному році»;

Лист МОН від23.08.2023 року №1/12626-23 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»;

Положення про атестацію педагогічних працівників, затверджене наказом МОН від 09.09.2022 № 805 (чинне з 01.09.2023 року), ст.51 «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників», (із загальної кількості годин для підвищення кваліфікації – 150 годин – не менше 10% обов’язково повинні бути спрямовані на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у частині роботи з учнями з ООП та не менше 10% на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у частині надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу);

Наказ МОН від 14.07.2023 року №853 « Про проведення Всеукраїнських учнівських інтернет-олімпіад у 2023-2024 навчальному році»;

Лист МОН від14.08.2023 року № 1/12038-23 «Про переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023-2024 навчальному році»;

Закон України «Про повну загальну середню освіту», ст.14 «Забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії учня».

Лист МОН від 17.05.2023 року № 1/6990-23 «Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та проходженняосінньо-зимового періоду2023-2024 року».

17.Розробити стратегію адаптації освітнього процесу закладу освіти до роботи в умовах зміни навчання.

18.Призначити класоводів та класних керівників, закріпити класи за кабінетами. Заступник з НВР.

19.Організувати гаряче харчування для здобувачів освіти (під час офлайн навчання).

Заступник з ВР.

20.Створити безпечне освітнє середовище для учасників освітнього процесу (план на випадок евакуації під час повітряних тривог, відключення електроенергії). Директор.

21.Організувати підвіз здобувачів освіти до закладу освіти та місця проживання (з початком офлайн навчання). Заступник з ВР, вихователь з підвозу дітей.

22.Провести тренувальні заняття з безпеки життєдіяльності для учасників освітнього процесу . Заступники з НВР та ВР.

23.Забезпечити гігієнічну та санітарну обробку приміщень закладу освіти, проведення обробки дезінфікуючими засобами поверхонь в усіх приміщеннях закладу та прилеглої території. Завгосп.

24. Класним керівникам 1-11 класів:

24.1. Контролювати відвідування учнями онлайн занять та роботу учнів на освітній платформі Просвіта та повідомляти адміністрацію.

24.2. Організовувати ефективну комунікацію з батьками.

25. Завгоспу ліцею Анатолію Неведюку :

25.1. Узяти під особистий контроль роботу щодо дотримання безпекових вимог під час роботи освітнього закладу.

25.2. Забезпечити належне утримання комунікацій, мереж, дотримання правил техніки безпеки, недопущення аварійних ситуацій в опалювальній системі.

26. Педагогу-організатору:

26.1. Забезпечити проведення заходів відповідно до плану роботи закладу, участь у заходах всіх рівнів, використовуючи технології дистанційного навчання з дотриманням Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти

27. Відповідальному за ведення веб-сайту закладу Андрію Чебелюку :

27.1. Розмістити на сайті закладу інформацію про організацію освітнього процесу з 01 вересня 2023 року із розкладом уроків для учнів.

27.2. Здійснювати консультативну допомогу учням по роботі з платформою «EDDY».

28.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлені Галина Семенюк

Ірина Чілій

Андрій Чебелюк

Анатолій Неведюк

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

31 серпня2023 року с. Кукли № 60

Про затвердження правил внутрішкільного

розпорядку та режиму роботи закладу освіти

в умовах воєнного стану у 2023/ 2024 навчальному році

Відповідно до листа МОН від17.05.2023 року №1/6990-23 «Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та проходження осінньо- зимового періоду 2023-2024 навчального року», від 16.08.2023 року № 1/12186-23 «Про організацію 2023-2024 н. р. в закладах загальної середньої освіти», наказу МОН від 15.05.2023 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні» та постанови КМУ від 28 липня 2023 року № 782 «Про початок навчального року під час воєнного стану в Україні», наказів МОН України від 24.02.2023 року № 201 та від 22.03.2023 року №333 «Про внесення змін до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти», Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ від 25.09 2020 року за №1111/35394 зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 01.08.2022 року № 1371, відповідно до Правил внутрішкільного розпорядку для працівників загальноосвітніх закладів системи освіти та з метою чіткої організації освітнього процесу з метою створення безпечного освітнього середовища та забезпечення якісної освіти в закладі освіти

НАКАЗУЮ:

1. Згідно рішення педагогічної ради від 30 серпня 2023 року №1, за погодженням зборів трудового колективу закладу, виходячи з умов роботи ліцею, затвердити такий внутрішкільний розпорядок на 2023-2024 н.р. і вважати його виконання обов’язковим усіма працівниками закладу освіти.

1.1.У закладі встановити для 1-11 класів п’ятиденний робочий тиждень.

1.2.Навчання у закладі проводити в одну зміну.

1.3.Навчальні заняття протягом 2023-2024 н.р. розпочинати о 9 год. 00 хв. в змішаному форматі.

З 01 .09.2023 року освітній процес розпочати в онлайн режимі до часу відкриття укриття для здобувачів освіти. Офлайн заняття розпочати після відкриття укриття для здобувачів освіти та отримання акта ДСНС про введення в експлуатацію найпростішого укриття Куклинського ліцею Маневицької селищної ради. Дотримуватись тривалості навчальних занять під час дистанційного навчання у синхронному форматі згідно із наказом МОЗ від 01.08.2022 року № 1371 «Зміни до Санітарного регламенту МОЗ для шкіл», а решту навчального часу – в асинхронному форматі.

1.4.Затвердити розклад дзвінків на урок та з уроку.

№ уроку 1-й кл. Перерва № уроку 2-4 кл. Перерва № уроку 5-11 кл. Перерва
1. 9.00 – 9.35 10 хв. 1. 9.00 – 9.40 10 хв. 1. 9.00 – 9.45 10 хв.
2. 9.55 – 10.30 10 хв. 2. 9.50 – 10.30 10хв. 2. 9.55 – 10.40 10 хв.
3. 10.40– 11.15 20 хв. 3. 10.40– 11.20 20 хв. 3. 10.50– 11.35 20 хв.
4. 11.45 – 12.20 20 хв. 4. 11.40 –12.20 20 хв. 4. 11.55 – 12.40 20 хв.
5. 12.40 – 13.15 10хв. 5. 12.45 – 13.25 10 хв. 5. 13.00 – 13.45 10 хв.
6. 13.55 – 14.40 10 хв.
7. 14.50 – 15.35

Для всіх здобувачів освіти перерви становлять:

після першого та другого уроків – 10 хв.;

після третього та четвертого уроків – 20 хв.

1.5.Тривалість уроку становить:

у першому класі 35 хв. з обов’язковим проведенням протягом уроку двох фізкультхвилинок по 2-3 хв.;

у 2-4 класах – по 40 хв.;

у 5-11 класах – по 45 хв.

1.6.Затвердити розклад уроків онлайн на платформі «EDDY» на 2023-2024 н. р.

(Додаток 1).

1.7.Граничне навантаження в межах навчального плану. Нульових уроків немає.

1.8.У 5-11 класах після 1-годинної перерви проводяться факультативні заняття згідно розкладу. (Додаток 2).

1.9.Затвердити графік роботи директора ліцею Хомич Н. М.: з 8.00 год. до 17.00 години щоденно.

1.10. Затвердити графік роботи заступника директора ліцею Семенюк Г. В.: з 8.00 год. до 17.00 години щоденно.

1.11 Затвердити графік роботи заступника директора ліцею з ВР Чілій І. В.: з 8.00 год. до 17.00 години - понеділок, вівторок, середа; четвер, п’ятниця – 16.00 год.

1.12.Черговий адміністратор: з 8.00 до 17 години;

обідня перерва з 13.00 по 14 годину.

1.13.Затвердити графік роботи секретар-друкарки Басалиги С. В. – з 10.00 по 14 годину без обідньої перерви.

1.14.Затвердити графік роботи практичного психолога Чебелюка А.А. – понеділок, вівторок, середа – з 8.00 по 16.00; четвер, п’ятниця – з 8.00 по 15.00.

1.15. Затвердити графік роботи соціального педагога Скібіцької А. Д. – понеділок, вівторок, середа - з 9.00 по 17 годину; обідня перерва – з 13.00 до 14.00 год.; четвер, п’ятниця – з 9.00 по 16.00 год.

1.16. Затвердити графік роботи педагога – організатора та бібліотекаря Оксенюк С. С. – щоденно з 9.00 год. до 17.00 години.

1.17.Дотримуватись наступної структури 2023-2024 навчального року:

І семестр з 1 вересня по 29 грудня 2023 року включно;

ІІ семестр з 15 січня по 31 травня 2024 року включно.

Останній дзвоник: 31.05.2024 року.

1.18. Встановити такий графік канікул для учнів:

Осінні – з 23 жовтня по 29 жовтня 2023 року;

зимові – з 30 грудня по 14 січня 2024 року;

весняні – з 25 березня по 31 березня 2024 року.

літні – з 31.05.2024 по 31.08.2024 року.

1.19.Встановити такі методичні дні для адміністративних працівників:

директор закладу – середа;

заступник з НВР Семенюк Г. В. – четвер;

заступник з ВР Чілій І. В. – вівторок.

1.20.Індивідуальну роботу з учнями, гуртки, години класного керівника проводити за окремим розкладом. ( Додаток 3)

1.21.Класним керівникам 1-11 класів, заступнику директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В. забезпечити строгий облік відвідування учнями навчальних занять онлайн, звільняти їх від навчання тільки з поважних причин при наявності письмової заяви батьків.

2. Встановити такий режим роботи обслуговуючого персоналу школи:

початок роботи школи з 8.00 години, закінчення робочого дня о 18.00 годині;

робота чергового прибиральника службових приміщень- з 8.00 год. до 17.00 години;

робота решти прибиральників службових приміщень- з 9.00 год. до 18 години;

робота прибиральника службових приміщень, що працює на 0,8 ставки, - з 9.00 години до 16год. 40хв.

3.Розподілити обов’язки між прибиральниками службових приміщень так:

Козел Тетяна Василівна прибирає: учительську, методичний кабінет, кабінети учнів 1-3 класів, кабінет інформатики, коридор ІІ поверху до перших сходів і перші сходи;

Семенюк Галина Василівна прибирає:

кабінети української мови та зарубіжної літератури, англійської мови, історії, географії, майстерня, коридор ІІ поверху до других сходів і другі сходи, вестибюль;

Ройко Тамара Леонідівна прибирає:

їдальня, коридор І поверху, фізичний, біологічний кабінети, лаборантські, кабінет 4 класу,тамбур.

Скороход Альона Петрівна прибирає: спортивний зал, бібліотеку, кабінет директора, практичного психолога, туалети, роздягальні, коридор до спортзалу.

3.1. Вологе прибирання приміщення тричі на добу з використанням миючих та дезінфікуючих засобів згідно графіка:

коридори та учительська:

1.11.00-11.30;

2.13.00-13.30;

3.15.30-18.00;

класні кімнати 1-4 класів – на великих перервах;

коридори та учительська:

1.11.00-11.30;

2.13.00-13.30;

3.15.30-18.00;

спортивний зал – після кожних двох уроків;

класні кімнати 5-11 класів:

10.30-11.00;

11.35 – 11.45.

4.Генеральне прибирання приміщення – остання середа місяця.

5.Робота завідувача господарством школи Неведюка А. С. – з 8.00 до 17.00 години.

6.Робота постійного машиніста (кочегара) котельної - з 9.00 до 18.00 години;

обідня перерва – з 13.00 по 14.00 годину.

7.Кожному працівникові закладу:

7.1.Дотримуватись дисципліни праці, не допускати запізнення на роботу без поважних причин.

7.2.Вважати самовільну заміну уроків недопустимою.

7.3.У випадку необхідності заміни уроків через хворобу, інших поважних причин вчитель зобов’язаний повідомити дирекцію закладу.

7.4.У випадку відсутності на роботі вчителя, техпрацівника документом, що підтверджує поважні причини, може бути тільки лікарняний листок (довідка від лікаря), наказ відділу освіти про відрядження.

7.5.До порушників трудової дисципліни застосовувати заходи адміністративного впливу, передбачені Кодексом Законів України про працю.

7.6.Встановити порядок, згідно якого класні керівники, вчителі початкових класів повинні витрачати на організацію виховної роботи з учнями 3-5 годин на тиждень, в тому числі на щотижневе проведення години класного керівника відповідно до нормативних документів.

7.7.Класні керівники, вчителі початкових класів несуть повну відповідальність за стан дисципліни і порядку в класі, збереження учнями шкільних підручників, майна ліцею, дотримання санітарно- гігієнічних вимог в класному приміщенні.

7.8.Відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей під час уроку, гурткових занять, факультативних, індивідуально-групових занять несе вчитель-предметник /керівник гуртка/, який проводить урок/заняття згідно розкладу уроків, розкладу проведення індивідуальних та додаткових занять, факультативів, гуртків, наказів відділу освіти/закладу про заміну відсутніх учителів.

7.9.Строго заборонити вчителям виганяти учнів з уроків, відволікати їх під час занять для виконання інших доручень, відпускати без поважних причин додому.

7.10.Чергові техпрацівники у визначені дні несуть повну відповідальність за дотриманням учнями дисципліни, правил санітарії та гігієни, безпеки життєдіяльності у шкільних коридорах, в інших службових приміщеннях закладу (окрім навчальних кабінетів та навчальних приміщень), на шкільному подвір’ї під час проведення уроків/занять.

8.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В. довести даний наказ до відома усіх працівників та учнів закладу освіти на виробничій нараді до 05 вересня 202 3 року.

9.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлені: Г. В. Семенюк

Л. М. Зінич Н. К. Чебелюк

С. В. Шульга А. А. Семенюк

Л. М. Музика Л. Ф. Макарчук

І. С. Чебелюк С. С. Оксенюк

С. В. Бусел І. В. Климець

І. Г. Зінич В. І. Ільїна

Я. В. Дубанська М. А. Кучерук

А.М.Зіньков Р. А. Климець

Р. В. Германюк Т. Л. Ройко

Т. В. Козел Г.В. Семенюк

С. В. Басалига А. П. Скороход

С. І. Ройко А. П. Неведюк

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли, 44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mail homuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

31 серпня 2023 року с. Кукли №

Про розподіл обов’язків між

адміністрацією та працівниками

ліцею у 2023-2024 навчальному році

На підставі Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положення про середній загальноосвітній навчальний заклад, Статуту Куклинського ліцею Маневицької селищної ради, посадових обов’язків педагогічних працівників

НАКАЗУЮ:

1.Визначити функціональні обов’язки директора ліцею Хомич Ніни Миколаївни.

1.1.Директор ліцею Хомич Н. М. відповідає за:

безпечну організацію освітнього процесу в умовах воєнного стану;

впровадження НУШ на початковому та базовому рівнях освіти;

реалізацію Державних стандартів початкової освіти, базової середньої та загальної середньої освіти, якість і ефективність роботи педагогічного колективу;

реалізацію постанов уряду, виконання наказів, розпоряджень, інструкцій МОН України та його органів на місцях;

успішну діяльність усього навчального закладу в цілому з виховання і навчання учнів, зміцнення їхнього здоров’я і фізичного розвитку;

своєчасне і якісне перспективне і поточне планування роботи навчального закладу, виконання планових заходів;

забезпечення навчального закладу кадрами, прийом на роботу і звільнення з роботи педагогічних працівників, обслуговуючого персоналу;

організацію та проведення атестації учителів і подання атестаційних листів та документів для нагородження педагогічних працівників та вста­новлення їм вищої категорії до атестаційних комісій вищого рівня;

підготовку та проведення педагогічних рад, нарад за участю директора, виконання їх постанов;

правильне складання річного плану роботи навчального закладу і плану йогоперспективного розвитку;

підготовку та видачу наказів, розпоряджень відповідно до своїх повноважень та контроль за їх виконанням;

підготовку закладу до нового навчального року;

належне ведення особових справ;

здійснення набору учнів до 1-х та 10-х класів, прийом дітей до навчального закладу;

дотримання єдиних педагогічних вимог у закладі, режиму на­вчальних занять;

створення сприятливих умов для підвищення професійного рівня працівників;

організацію і якість освітньої роботи серед учнів, зміцнення їх здоров’я та фізичний розвиток;

забезпечення належного фінансово-господарського стану навчального закладу;

забезпечення об’єктивності оцінювання знань, умінь та навичок учнів;

упровадження досягнень педагогічної науки і передового педагогічного досвіду в діяльність закладу, організацію творчої роботи педагогів;

здійснення принципів наукової організації праці всіма працівниками закладу;

своєчасну звітність про роботу навчального закладу;

забезпечення вимог охорони дитинства, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, техніки безпеки;

забезпечення прав учнів та захист їх від будь-яких форм фізичного та морального насильства;

контролює стан освітньої роботи у 10-11 класах;

вивчення результатів навчання учнів відповідно до державних стандартів, стану викладання предметів у 3-4 класах, української мови та літератури, Захист України, природничо-математичних дисциплін (математика, хімія, біологія, географія) та курсів відповідно до програми, організацію методичної роботи з даною категорією педагогів;

організацію та ведення ЦЗ.

Директор ліцею Хомич Н. М. безпосередньо керує:

роботою заступників із навчально-виховної та виховної роботи, завгоспа закладу, педагога-організатора;

педагогічної ради та педагогічного колективу;

роботою бібліотеки навчального закладу (через заступника директора з ВР Чілій І. В.).

Організовує:

освітній процес;

виконання постанов уряду щодо роботи ЗЗСО, наказів, розпоряджень і вказівок МОН України та його органів на місцях;

підбір і розстановку педагогічних кадрів, розподіл між ними службових обов’язків, комплектування закладу учнями;

планування роботи закладу освіти в цілому та її окремих ділянок відповідно до річного плану;

роботу педагогічної ради;

опосередковано:

виконання навчальних планів та програм, перевірку якості знань учнів, проведення уроків (через заступника директора ліцею з навчально – виховної роботи Семенюк Г. В.);

проведення позакласної та позашкільної роботи з учнями ( через заступника директора з виховної роботи Чілій І. В .);

створення і правильне використання навчально – матеріальної бази навчального закладу;

роботу навчального закладу відповідно до річного плану;

роботу з батьками і громадськими організаціями.

1.3. Директор ліцею Хомич Н. М. погоджує свою роботу з:

відділом освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради;

профкомом ліцею;

заступниками директора з навчальної та виховної роботи.

1.4. Директор ліцею Хомич Н. М. контролює:

роботу адміністративно-управлінського персоналу;

заступників директора з навчальної та виховної роботи. з господарської роботи, шкільного психолога, соціального педагога;

виконання функціональних обов’язків працівниками навчального закладу ;

виконання рішень педагогічної ради, наказів, розпоряджень, вказівок та рекомендацій нарад при директору, виконання річного плану роботи, навчального плану;

організацію безкоштовного харчування;

виконання єдиних педагогічних вимог;

стан збереження і використання навчально-матеріальної бази закладу освіти;

вивчення рівня умінь і навичок учнів відповідно до державних стандартів, стану викладання предметів у 3-4 класах, української мови та літератури, природничо-математичних дисциплін (математика, хімія, біологія, географія) та курсів відповідно до програми, організацію методичної роботи з даною категорією педагогів.

1.5.Директор закладу веде облік:

бланків атестатів, свідоцтв, похвальних грамот та інших документів;

прибуття працівників на роботу;

виконання річного плану роботи закладу (разом із заступниками з навчальної і виховної роботи);

успішності учнів і стану відвідування ними навчальних занять (разом із заступниками з навчальної і виховної роботи);

виконання заходів, прийнятих педрадою, загальними зборами колективу.

1.5. Директор ліцею звітує:

про організацію, здійснення та результати освітньої роботи і стан матеріально-технічного забезпечення навчального закладу перед відділом освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради та іншими вищими владними органами, перед батьківською та педагогічною громадськістю;

про свою роботу на загальних зборах колективу.

1.6. Директор ліцею Хомич Н. М. складає й підписує:

загальні документи, що регулюють роботу закладу;

накази, розпорядження по закладу;

документи про успішність учнів;

протоколи засідань педагогічної ради;

інформацію й довідки про роботу закладу;

статистичні звіти та фінансові документи;

трудові книжки працівників навчального закладу;

акти прийому закладу освіти, фінансово-господарських ревізій;

затверджує розклад уроків, календарний план заходів та інші документи, складені заступниками директора.

1.7.Директор ліцею Н. М. Хомич має право:

приймати на роботу і звільняти педагогічних працівників та обслуговуючий персонал та визначати їхні функціональні обов’язки;

вживати заходів щодо заохочення і стягнення працівників закладу, учнів;

представляти працівників навчального закладу до нагород;

представляти заклад освіти перед громадськістю;

розпоряджатися в установленому порядку майном закладу освіти.

2.Заступник директора з навчально-виховної роботи Семенюк Галина Василівна

2.1. Відповідає безпосередньо за:

за організацію та ефективність освітнього процесу у 1 - 4 класах НУШ;

організацію структури методичної роботи у навчальному закладі та її планування, якість роботи;

роботу постійно діючих семінарів, творчих груп;

організацію роботи з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, планування та координацію курсової перепідготовки учителів;

підготовку наказів відповідно до своїх повноважень (з навчальної роботи) та контроль за їх виконанням;

організацію роботи з атестації педагогічних працівників (секретар атестаційної комісії);

за складання та подання державної статистичної звітності в сфері загальної середньої освіти, форм державної статистичної звітності в електронному вигляді в ІТС «ДІСО» у визначені терміни;

здійснює контроль за відповідністю електронної та паперової версії поданої інформації, у тому числі і у випадку коригування паперових звітів;

правильне планування та організацію вивчення навчальних предметів;

своєчасне складання й коригування розкладу уроків;

виконання навчальних планів і програм класоводами та учителями-предметниками;

забезпечення ефективності їхньої роботи, зокрема високої якості знань, умінь і навичок учнів;

ведення класних журналів та іншої документації в класах;

дотримання санітарно-гігієнічного режиму в навчальних кабі­нетах;

організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку у мікрорайоні закладу освіти;

здійснення контролю за відвідуванням учнями навчального закладу, охоплен­ня дітей загальною середньою освітою;

організацію та облік оформлення бланків документів на отри­мання документів про освіту;

створення сприятливого морально-психологічного клімату в педагогічному колективі;

за організацію роботи з охорони праці під час освітнього процесу, цивільний захист;

проведення інструктажів з педагогічними працівниками та їх облік у відповідних журналах;

розробку посадових інструкцій педагогічних працівників;

дотримання правил техніки безпеки, безпеки життєдіяльності в закладі під час освітнього процесу та в кабінетах підвищеної небезпеки, оформлення до­кументів з безпеки життєдіяльності;

вивчення, узагальнення і впровадження передового педагогічного досвіду, сучасних досягнень педагогічної науки та впровадження в практику освітньої роботи педагогів, здійснення принципів наукової організації праці;

підготовку звітності про стан та результати навчальної роботи в класах з навчальних дисциплін;

складання документів для нарахування заробітної плати працівникам закладу;

організація індивідуального та інклюзивного навчання школярів;

вивчення рівня умінь і навичок учнів відповідно до державних стандартів, стану викладання зарубіжної літератури, історії, інформатики, економіки, фізики,трудового навчання, основ здоров’я, ЗВ, фізичної культури, образотворчого та музичного мистецтва, художньої культури, організацію методичної роботи з вчителями даних навчальних дисциплін.

2.2.Заступник директора з навчально-виховної роботи керує:

роботою вчителів зарубіжної літератури, історії, інформатики, трудового навчання, основ здоров’я, фізики, ЗУ, фізичної культури, факультативних курсів;

роботою класних керівників з питань організації освітньої діяльності учнів, виховання в них свідомого ставлення до навчання;

проведенням контрольних робіт, навчальних екскурсій;

роботою завідувачів навчальними кабінетами;

підготовкою до державної підсумкової атестації, ЗНО;

роботою методичного кабінету, бібліотеки, проблемного семінару.

2.3. Організовує:

роботу з планування та засвоєння учнями навчального матеріалу з дисциплін, за які відповідає;

проведення факультативних занять, спецкурсів за вибором;

підготовку й проведення загальношкільних заходів навчаль­ного характеру (олімпіад, конкурсів, предметно-тематичних вечорів, тижнів);

дотримання у школі єдиних педагогічних вимог та режиму навчальних занять;

облік успішності учнів 1 – 11 класів та відвідування ними уроків;

роботу вчителів зарубіжної літератури, історії, фізики, інформатики, трудового навчання, основ здоров’я, ЗУ, фізичної культури, факультативів;

відкриті уроки і взаємовідвідування навчальних занять учителями закладу;

оформлення шкільної навчальної документації;

оформлення матеріалів з атестації вчителів;

підготовку матеріалів до складання річного плану;

роботу з охорони праці під час освітнього процесу;

навчання та інструктаж педагогічних працівників на робочому місці ( первинний, позаплановий) та оформлення журналів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з даною категорією працівників;

своєчасну заміну уроків.

2.4. Погоджує свою діяльність із директором закладу, із заступником з виховної роботи, із практичним психологом, соціальним педагогом.

2.5. Здійснює контроль за:

роботою вчителів зарубіжної літератури, економіки, іноземних мов, трудового навчання, фізичної культури, фізики, ЗУ, основ здоров’я, індивідуального навчання дітей з особливими освітніми потребами, проведення спецкурсів та факультативних занять з даних предметів щодо організації освітнього процесу;

станом успішності учнів 1 – 11 класів і відвідування ними уроків;

навчальним навантаженням учнів;

роботою навчальних кабінетів;

проведенням контрольних робіт та інших обов’язкових уроків, визначених програмою;

дотриманням єдиних педагогічних вимог у закладі, режимом навчальних занять, санітарно – гігієнічним режимом під час освітнього процесу.

2.6. Інструктує й консультує:

учителів предметів суспільно-гуманітарного циклу, трудового навчання, фізичної культури,фізики, основ здоров’я, ЗУ щодо складання календарних і поурочних планів;

завідувачів навчальних кабінетів з питань безпеки життєдіяльності та організації їх ефективної роботи.

2.7. Здійснює облік:

виконання державних програм, календарних і тематичних планів;

звітів про кількість дітей у мікрорайоні закладу;

проведення вчителями уроків, факультативів, гурткової роботи, індивідуальних занять з учнями;

реалізації календарних планів та тематичних планів;

статистичних документів;

перевірки ведення іншої документації;

засідань атестаційних комісій;

замінених уроків.

Звітує про організацію, стан і результати навчальної роботи перед директором та педагогічною радою.

Складає:

розклад уроків, факультативів, курсів за вибором;

графіки індивідуальної роботи з обдарованими учнями;

графіки контрольних робіт та проведення моніторингу знань наприкінці І і II семестрів;

розклад державної підсумкової атестації та консультацій для вчителів щодо підготовки до неї;

проекти наказів, розпоряджень та інших документів з питань освітнього процесу.

табелі на заробітну плату вчителів;

графік співбесід з учителями, які атестуються;

статистичні звіти, розклад уроків, графіки контрольних робіт;

2.10. Має право:

перевірити роботу безпосередньо підпорядкованих працівників, бути на заняттях та заходах, які проводяться у закладі;

представляти учнів і вчителів до відзначення;

вимагати застосування стягнень до порушників трудового та навчального розпорядку закладу;

вимагати від працівників закладу необхідні відомості, документи, пояснення тощо, визначати обов’язки для виконання ними розпоряджень.

3.Заступник директора з виховної роботи Чілій Ірина Вікторівна

Відповідає за:

відповідає за виховну роботу у НУШ;

планування, організацію та облік виховної роботи з учнями;

підготовку наказів, що стосуються питань виховної роботи;

роботу громадських організацій, різноманітних клубів, пред­метних гуртків, проведення тематичних вечорів у закладі;

роботу методичного об’єднання класних керівників;

роботу психолого - соціальної служби;

планування, організацію та проведення загальношкільних батьківських та класних батьківських зборів, оформлення протоколів їх проведення;

роботу з обдарованими дітьми;

підготовку та проведення загальношкільних заходів (свят, ве­чорів, диспутів, естафет, конкурсів тощо);

зв’язок із позашкільними громадськими організаціями;

випуск загальношкільних стінних газет та їх зміст;

організацію відвідування учнями позашкільних навчально-виховних закладів, музеїв, театрів, їхньої участі в екскурсіях тощо;

організацію та облік роботи інспектора з охорони дитинства та громадського інспектора щодо запобігання дитячому травма­тизму;

організацію роботи щодо запобігання та протидії булінгу у закладі, попередження дитячої бездоглядності і скоєнню ними правопорушень;

індивідуальну роботу з дітьми, схильними до асоціальної пове­дінки, та роботу з неблагополучними сім’ями;

зв’язок зі службами у справах дітей, ювенальною превенцією Маневицького відділу поліції;

організацію художньої самодіяльності;

організацію санітарних днів та чергування по навчальному закладу клас­них колективів;

організацію та проведення суспільно корисної діяльності;

створення й функціонування дитячих організацій та органів учнівського самоврядування;

організацію літнього оздоровлення учнів;

планування позаурочної роботи з дітьми та власної управлін­ської діяльності;

організацію роботи із соціально незахищеними дітьми;

організацію вивчення, узагальнення й поширення перспектив­ного досвіду виховної роботи;

забезпечення дотримання правил безпеки життєдіяльності і санітарно-гігієнічних норм під час проведення виховних заходів, робіт;

розробляє інструкції з безпеки життєдіяльності під час проведення виховних заходів, екскурсійних поїздок, походів;

проведення інструктажів з учнями з безпеки життєдіяльності під час проведення виховних заходів, екскурсійних поїздок, походів з обліком їх у відповідних журналах;

роботу з батьками учнів;

організацію просвітницької роботи для батьків (прийом батьків або осіб, що їх замінюють) з питань виховання дітей;

організацію досліджень та експериментів під час здійснення виховного процесу;

поповнення бібліотеки навчально-методичною літературою, профільними журналами та газетами;

вивчення, узагальнення і впровадження передового педагогічного досвіду з питань виховання дітей;

впровадження досягнень педагогічної науки в практику виховної роботи учителів, класних керівників, здійснення принципів наукової організації праці;

підготовку звітності про стан та результати виховної роботи з учнями в класах, у закладі;

звітність про працевлаштування випускників 11 класу;

методичне керівництво виховним процесом.

3.2.Керує:

роботою класних керівників 1- 11 класів;

роботою вчителів із питань організації позакласної та позашкільної виховної роботи;

роботою методичного об’єднання класних керівників 1 – 11 класів;

роботою органів учнівського самоврядування, учнівського активу;

проведення загальношкільних виховних заходів, традиційних свят і заходів за планами органів влади.

3.3.Розробляє разом із психологом систему діагностики та аналізу змін у розвитку здобувачів освіти.

3.4. Координує:

роботу класних керівників та інших підлеглих йому працівників;

роботу з розробки необхідної методичної документації.

3.5.Організовує:

планування виховної роботи в закладі;

роботу чергового класу, старшого чергового вчителя;

підготовку і проведення загальношкільних заходів виховного спрямування;

проведення інструктивно-методичної роботи з класними керів­никами та організаторами позаурочної діяльності дітей;

роботу із соціального захисту дітей із неблагополучних сімей, а також дітей, які схильні до правопорушень або скоїли їх;

створення дитячих організацій та органів учнівського само­врядування;

літнє оздоровлення учнів;

відвідування учнями позашкільних заходів;

роботу гуртків художньої самодіяльності, ужиткового мистец­тва, технічної творчості тощо;

діяльність педагогічного колективу щодо прищеплення учням поваги до загальнолюдських цінностей, принципів моралі, форму­вання в них національної самосвідомості, культурних потреб, ша­нобливого ставлення до національних традицій, звичаїв та обрядів, до рідної мови;

проведення заходів морально-правового спрямування із залу­ченням працівників правоохоронних органів;

захист прав та інтересів учнів;

відпочинок учнів, зокрема дітей-сиріт, дітей із багатодітних та малозабезпечених, неблагополучних сімей, у канікулярний пе­ріод;

надання соціально-педагогічної допомоги учням і сім’ям, які потребують особливої уваги;

систематичне проведення заходів із профілактики правопору­шень та формування в учнів правової грамотності, виявлення при­чин скоєних ними правопорушень;

проведення заходів щодо запобігання травматизму, дорожньо-транспортним пригодам, нещасним випадкам, які трапляються на вулиці та в інших місцях;

залучення батьків до проведення виховної роботи з учнями закладу;

відкриті виховні заходи та їх відвідування класними керівни­ками закладу;

інструктаж з безпеки життєдіяльності учнів під час проведення виховних заходів, екскурсій, походів; учителів під час проведення виховних заходів.

3.6.Сприяє:

створенню комплексної системи виховання, служби інформації для класних керівників;

проведенню експериментальної роботи класними керівни­ками.

3.7.Погоджує свою діяльність із директором закладу, ЦТДЮ, із заступником директора з на­вчально-виховної роботи, практичним психологом та соціальним педагогом, педагогом – організатором.

3.8.Здійснює контроль за:

позаурочною роботою, діяльністю вчителів, що її здійснюють;

проведенням моніторингу результативності виховної роботи закладу, якості роботи окремих педагогічних працівників;

виконанням планів виховної роботи класними керівниками та класоводами;

проведенням спортивно-масової діяльності, військово-патріо­тичної та краєзнавчої роботи;

дотриманням учнями Статуту й Правил для учнів закладу;

виконанням санітарно-гігієнічних норм, правил з охорони праці, пожежної безпеки під час проведення виховних заходів за межами навчального закладу;

випуском загальношкільних стінних газет та їх змістом;

виконанням програм позакласної роботи;

якістю проведення класних годин, позашкільних та позакласних заходів;

якістю ведення документації.

3.9.Інструктує й консультує:

класних керівників та вчителів щодо проведення виховної ро­боти з учнями, новинок методичної літератури з проблем виховання школярів, у тому числі з питань охорони праці учнів, запобігання травматизму та іншим нещасним випадкам;

батьків та батьківський актив щодо організації виховної робо­ти з учнями;

членів дитячих формувань;

учнівські колективи щодо проведення культурно-оздоровчих заходів;

учнів закладу з питань безпеки життєдіяльності, техніки безпеки та пожежної безпеки (із оформленням відповідної доку­ментації).

3.10.Надає допомогу педагогічним працівникам в опануванні та розробці інноваційних виховних програм і технологій виховної роботи.

3.11.Звітує про організацію та здійснення виховної роботи перед директором, педагогічною радою, громадськістю.

3.12.Складає:

план роботи на кожний навчальний рік та календарний план виховної роботи (самостійно);

письмовий звіт директору закладу про свою діяльність обсягом не більше, ніж п’ять машинописних сторінок протягом 10 днів після закінчення кожного семестру;

графік чергування класів по закладу;

графік здійснення суспільно корисної діяльності по санітарних п’ятницях;

списки дітей-сиріт, дітей із багатодітних та неблагополучних сімей, підлітків, які скоїли правопорушення або виявили схильність до протиправної поведінки;

соціальну характеристику сімей, де виховуються такі діти;

проекти наказів, розпоряджень та іншої документації з питань виховної роботи.

4.Практичний психолог Чебелюк Андрій Анатолійович

4.1.Відповідає за:

проведення психологічної діагностики, обробку її результатів, оформлення висновків та рекомендацій;

оздоровлення школярів протягом навчального року;

проводить навчання педагогів за програмою «INTEL. Навчання для майбутнього»;

індивідуальне консультування учнів, батьків учителів;

проведення годин психолога у класних колективах.

4.2.Організовує:

ділові ігри, тренінги з педагогами;

підготовку та проведення психолого-педагогічних консиліумів;

оздоровлення школярів.

4.3.Бере участь:

у підготовці та проведенні виховних годин для учнів;

у педагогічних радах, нарадах за участю директора;

у консультаціях у наукових центрах, методичних семінарах шкільних психологів;

у роботі бібліотеки;

у зборах або конференціях працівників закладу.

4.4.Веде документацію:

визначену Положенням про шкільного психолога, затвердженим Міністерством освіти і науки України;

присвячену узагальненню результатів своєї роботи, звітуванню про неї;

в якій висвітлюються результати педагогічного консиліуму;

по оздоровленню учнів.

4.5. Погоджує свою роботу із заступниками директора з навчально-виховної та виховної роботи, відділом освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради.

5. Бібліотекар навчального закладу Оксенюк С. С.

5.1. Відповідає за:

комплектування книжкового фонду;

оформлення передплати на періодичне видання;

створення фонду шкільних підручників;

систематизацію картотеки періодичних видань;

систематичне інформування педагогічного колективу про нові надходження;

пропагування читання як форми культурного дозвілля та засоби їх індивідуального розвитку;

роботу читацького активу.

5.2. Керує:

роботою щодо формування в учнів навичок самостійної роботи з книгою;

роботою щодо формування в учнів дбайливого ставлення до навчальної книги;

5.3. Організовує:

допомогу вчителям у підготовці науково-методичних семінарів у рамках самоосвітньої діяльності;

проведення огляду-конкурсу на краще збереження навчальної книги;

літературні виставки;

читацькі конференції, літературні вечори та інші масові заходи;

обслуговування учнів і вчителів школи у читацькому залі;

інформаційну роботу (оформлення виставок, вітрин);

підбір літератури на вимогу читача.

Здійснює облік:

комплектування книжкового фонду, зокрема й фонду підручників; користування шкільними підручниками (надходження, видачі, розподілу підручників по класах).

5.4. Приймає книжкові фонди на відповідне збереження за актом і здійснює їх облік.

5.5. Складає звіт про організацію, здійснення й результати роботи бібліотеки для директора та педради.

5.6. Педагог- організатор Оксенюк Світлана Сільвестрівна:

Відповідає за:

діяльність дитячої громадської організації, об'єднань, плану­вання їхньої роботи за принципами добровільності, самостійності, гуманності й демократизму з урахуванням ініціативи, запитів і по­треб учнів у ;

впровадження та участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл»( «Джура»):

організацію дозвілля здобувачів;

створення умов для виявлення учнями своєї громадянської по­зиції, задоволення ними своїх інтересів і потреб, цікавого й корис­ного проведення вільного часу;

здоров'я й безпеку учнів, дотримання норм охорони праці й протипожежного захисту;

організацію та проведення суспільно корисної діяльності;

випуск загальношкільних стінних газет та їх зміст;

5.7. Керує дитячою організацією, активом школи, органами учнівського самоврядування.

5.8. Організовує:

оформлення закладу освіти відповідно до напрямів роботи;

роботу з учнями під час канікул;

роботу з добору й підготовки керівників (організаторів) пер­винних дитячих організацій, об'єднань;

роботу з учнями закладу.

5.9. Погоджує свою діяльність із директором , заступни­ком директора з навчально-виховної роботи, виховної роботи.

5.10. Інструктує й консультує дитячий актив закладу щодо орга­нізації різноманітних свят.

5.11. Використовує досвід роботи з дітьми й підлітками для підви­щення кваліфікації.

5.12. Складає план своєї роботи на рік, семестр, сце­нарії заходів для учнів закладу, дитячої організації; веде документацію у визначеному порядку.

5.13. Звітує про роботу дитячої організації та виховну роботу серед учнів закладу, про організацію участі учнів у кон­курсах, оглядах та інших заходах перед директором , педа­гогічною радою;

письмовий звіт директору закладу про свою діяльність обсягом не більше, ніж п’ять машинописних сторінок протягом 10 днів після закінчення кожного семестру;

графік чергування класів по закладу;

графік здійснення суспільно корисної діяльності по санітарних п’ятницях;

списки дітей-сиріт, дітей із багатодітних та неблагополучних сімей, підлітків, які скоїли правопорушення або виявили схильність до протиправної поведінки;

соціальну характеристику сімей, де виховуються такі діти;

проекти наказів, розпоряджень та іншої документації з питань виховної роботи.

6. Завгосп Неведюк Анатолій Петрович:

6.1. Відповідає за:

збереження будівлі та шкільного майна;

матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу (освіт­лення, опалювання, водопостачання, наявність належного облад­нання й устаткування);

чистоту і порядок у приміщенні закладу;

організацію чергування технічного персоналу;

розподіл обов’язків між технічними працівниками закладу;

організацію поточного ремонту шкільної будівлі та класних кімнат;

дотримання санітарно-гігієнічного режиму в закладі;

інвентаризацію шкільного майна та шкільних кабінетів;

проведення санітарної п’ятниці;

виконання заходів щодо розширення господарської само­стійності закладу, своєчасне укладання необхідних угод;

дотримання вимог щодо охорони праці під час експлуатації головної будівлі та інших приміщень закладу, технологічного, енер­гетичного обладнання;

дотримання норм пожежної безпеки в закладі освіти;

справність засобів пожежогасіння.

6.2.Керує:

роботою обслуговуючого персоналу щодо прибирання шкільних при­міщень;

господарською діяльністю закладу;

роботою з благоустрою, озеленення і прибирання території закладу.

6.3.Організовує:

роботу щодо забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних норм під час освітнього процесу;

постачання необхідних матеріалів для безперервної роботи всіх служб;

інвентарний облік майна закладу, проведення інвентаризації майна;

дотримання вимог щодо охорони праці під час експлуатації головної будівлі та інших приміщень закладу, технологічного та енер­гетичного обладнання;

здійснення періодичного огляду, поточного ремонту приміщень та обладнання;

дотримання норм пожежної безпеки в будівлях і спорудах, на­гляд за станом засобів пожежогасіння;

проведення щорічних замірів опору ізоляції електроустановок і електропроводки, пристроїв заземлення, їх періодичне випробування, вимірювання рівня освітленості, радіації, шуму в приміщеннях закладу (визначення його відповідності правилам і нормам безпеки життя);

розробку інструкцій з охорони праці для техперсоналу не рідше ніж 1 раз на 3 роки;

навчання й інструктаж на робочому місці (вступний і періодич­ний) технічного та обслуговуючого персоналу.

6.4.Погоджує свою діяльність із директором, заступни­ками директора, з інженерно-технічним наглядом відділу освіти, бухгалтерією.

6.5.Здійснює контроль за:

роботою всіх працівників технічно-обслуговуючого персона­лу закладу;

збереженням матеріально-технічного устаткування в кабіне­тах;

дотриманням санітарно-гігієнічних норм у приміщенні закладу, раціональністю витрат матеріалів та коштів.

6.6.Інструктує й консультує:

обслуговуючий персонал щодо утримання матеріально-техніч­ного забезпечення;

технічний персонал з питань техніки безпеки.

6.7.Здійснює облік:

інвентаризації майна закладу;

роботи завідувачів кабінетів щодо матеріально-технічного за­безпечення;

зберігання протипожежного обладнання.

6.8.Звітує про підготовку закладу до нового навчального року та готовність до роботи в осінньо-зимовий період.

6.9.Складає:

графік роботи технічно-обслуговуючого персоналу;

акти списання майна, яке вийшло з ладу;

плани проведення ремонтних робіт у приміщеннях школи під час підготовки до нового навчального року;

документи для надання органам, що мають відповідні повно­важення, дозволу експлуатувати шкільне приміщення у поточному навчальному році.

7. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на себе.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлені: Галина Семенюк

Ірина Чілій

Андрій Чебелюк

Анатолій Неведюк

Світлана Оксенюк

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mail homuchkyklu@gmail.com, кодЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

17 січня 2023 року с. Кукли № 02 -аг

Про деякі питання щодо здійснення обліку

нещасних випадків з учасниками

освітнього процесу

Відповідно до Положення про організацію роботи з охорони праці учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом МОН України від 01.08.2021 року №563 ( зі змінами від 26.12.2017 № 1669), Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах, затвердженого наказом МОН України від 31.08.2001 року № 616 (зі змінами від 07.10.2013 року № 1365), Порядку розслідування нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого Постановою КМУ від 22.03.2001 № 270 і розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 р. № 980 “Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру” (із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 р. № 884), Деяких питань розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджених Постановою КМУ від 30.11.2011 № 1232 (із змінами від 17.04.2019 року №337)

НАКАЗУЮ:

1. Відповідальність за організацію роботи у закладі щодо проведення розслідування нещасних випадків та обліку усіх видів травматизму з учасниками освітнього процесу покладаю на себе.

2.Під час розгляду питань з охорони праці у закладі керуватись:

2.1. при організації роботи щодо обліку травматизму у закладі освіти керуватися вищезазначеними нормативними документами;

2.2. при розслідуванні нещасного випадку, що стався з учнем, вихованцем під час освітнього процесу, дотримуватися наступних вимог:

розслідуванню підлягають нещасні випадки, що призвели до погіршення стану здоров’я не менше, ніж на один день згідно з медичним висновком;

за результатами розслідування нещасного випадку складається акт за формою Н-Н (додаток 1), один екземпляр якого (разом із повідомленням, поясненнями свідків, потерпілого, документів, що характеризують стан місця, де стався нещасний випадок, медичним висновком про стан здоров’я потерпілого в результаті нещасного випадку тощо) подається до відділу освіти, молоді та спорту;

акт за формою Н-Н передається до відділу освіти, молоді та спорту не пізніше, ніж через 6 діб після нещасного випадку;

після закінчення строку лікування потерпілого заклад освіти надає до відділу освіти, молоді та спорту повідомлення про наслідки нещасного випадку (додаток 2);

2.3. при розслідуванні нещасного випадку, що стався з учнем, вихованцем, працівником навчального закладу у побуті (невиробничий травматизм) дотримуватися наступних вимог:

розслідуванню підлягають нещасні випадки, що призвели до погіршення стану здоров’я не менше, ніж на один день згідно з медичним висновком;

за результатами розслідування нещасного випадку складається акт за формою НТ (додаток 3), один екземпляр якого (разом із поясненнями свідків, потерпілого, документів, що характеризують стан місця, де стався нещасний випадок, медичним висновком про стан здоров’я потерпілого в результаті нещасного випадку тощо) подається до відділу освіти, молоді та спорту;

акт за формою НТ передається до відділу освіти, молоді та спорту не пізніше, ніж через 10 діб після нещасного випадку;

2.4. реєстрацію усіх нещасних випадків проводити у журналах встановленого зразка;

2.5. щоквартально (до 27.03, 27.06, 27.09, 27.12) подавати до відділу освіти, молоді та спорту інформацію про стан травматизму працівників та учасників освітнього процесу у закладі (додаток 4, 5).

3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В.:

3.1. посилити контроль щодо дотримання учасниками освітнього процесу вимог чинного законодавства з питань охорони праці;

3.2. здійснювати облік нещасних випадків, які стались з учасниками освітнього процесу (під час освітнього процесу та в побуті) в установленому відповідними нормативно-правовими актами порядку;

3.3. щоквартально інформацію про стан травматизму працівників та учасників освітнього процесу подавати до відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради;

3.4. вести у встановленому порядку відповідну документацію.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлена Галина Семенюк

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли, 44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mail homuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

30 травня 2023 року с. Кукли № 06-аг

Про виконання наказу відділу освіти,

молоді та спорту Маневицької селищної ради

від 29.05.2023 р. № 155

« Про проведення огляду готовності закладів освіти

до нового 2023-2024 н.р. та опалювального сезону

з питань охорони праці, цивільного захисту, безпеки

життєдіяльності, пожежної безпеки»

Відповідно до Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 року №1669, на виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради від 29.05.2023 р. № 155 «Про проведення огляду готовності закладів освіти до нового 2023/2024 навчального року та опалювального сезону з питань охорони праці, цивільного захисту, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки» з метою виконання основних робіт до початку експлуатації приміщення, інженерно-технічних комунікацій, устаткування, обладнання, котельного господарства у відповідність до чинних стандартів, правил, норм створення безпечних умов освітнього процесу з охорони праці

НАКАЗУЮ:

1. Комісії ліцею з перевірки готовності закладу освіти до нового 2023/2024 навчального року та опалювального сезону провести огляд готовності закладу освіти до роботи в новому 2023/2024 навчальному році відповідно до графіка (додаток 1).

2. Для оформлення прийому закладу освіти до роботи в 2023/2024 навчальному році заповнити форми «Акту прийому готовності закладу освіти до нового 2023/2024 навчального року», затверджені наказом управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації від 22.05.2023 року № 190 «Про проведення огляду готовності закладів до роботи в 2023/2024 навчальному році».

3. Призначити відповідальних осіб із числа членів комісії за оцінювання показників стану готовності закладу до роботи в новому 2023/2024 навчальному році.

4. Завгоспу ліцею Неведюку А. П.:

4.1. Провести інструктивну нараду для членів комісії щодо проведення оцінювання з використанням кваліметричного підходу, який забезпечує кількісну оцінку якості діяльності об’єкта.

До 10.08.2023

4.2. Направити до відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради інформацію про результати проведення огляду готовності навчального закладу до роботи в 2023/2024 навчальному році та осінньо-зимовий період.

До 20.08.2023

5. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлений Анатолій Неведюк

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mail homuchkyklu@gmail.com, кодЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

30 травня 2023 року с. Кукли № 07-аг

Про підготовку матеріально-технічної

бази закладу освіти

до роботи в новому 2023–2024 н. р.

та в осінньо-зимовий період

Відповідно до Закону України «Про освіту», враховуючи Закон України «Про правовий режим воєнного часу», Указ Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні із змінами, на виконання підпункту 14 пунктів 2 розділу ІІІ та підпункту 5 пункту 1 розділу ІV», Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669, з метою забезпечення своєчасної підготовки та сталого функціонування закладу освіти в новому 2023/2024 навчальному році та в осінньо-зимовий період

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити:

план заходів щодо підготовки закладу освіти до нового 2023-2024 навчального року та опалювального сезону, що додається (додаток 1);

план організаційних та ремонтних робіт, що передбачає виконання основних робіт до початку експлуатації приміщень закладу освіти в новому навчальному році, що додається. До 05.06.2023 року.

2.Педагогічним працівникам та обслуговуючому персоналу:

2.1.подати пропозиції щодо заходів підготовки ліцею до нового навчального року та до роботи в зимовий період з урахуванням питань щодо ефективного використання матеріально-технічної бази, подальшого впровадження енергозберігаючих технологій, економного використання енергоносіїв;

До 05.06.2023 року. 2.2.визначити готовність навчальних кабінетів, майстерні, спортзалу, ігрового та спортивних майданчиків, допоміжних приміщень до нового навчального року і скласти акти-дозволи на введення їх в експлуатацію.

До 20.05.2023 року.

3. Завгоспу ліцею Неведюку А. П.:

3.1. До 05 червня 2023 року провести обстеження будівель і споруд закладу та розробити заходи з підготовки матеріально-технічної бази закладу освіти до роботи в новому 2023/2024 навчальному році та осінньо-зимовий період. Створити робочу групу для здійснення контролю та координації роботи з зазначених питань.

3.2. Подати заявку у відділ освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради на закупівлю матеріалів для проведення капітальних і поточних ремонтів будівель та приміщень освітнього призначення, котельного господарства, системи протипожежного захисту, зовнішніх інженерних мереж, заходів з енергозбереження, забезпечення безбар’єрного доступу, накопичення палива, з урахуванням Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №590 від 09 червня 2021 року.

3.3. Провести обстеження будівель і споруд щодо вимог протипожежної безпеки, перевірити справність блискавкозахисту, заміри опору захисного заземлення електроустановок та ізоляції проводів електромережі, укомплектування пожежного щита інвентарем, пожежним рукавом і стволом пожежних кранів, провести обробку дерев’яних конструкцій горищних приміщень сертифікованим в Україні вогнетривким розчином, обладнати сигналізацію.

3.4. Визначити готовність навчальних кабінетів, майстерні, спортзалу, ігрового та спортивного майданчиків, допоміжних приміщень до нового навчального року і скласти акти-дозволи на введення їх в експлуатацію.

3.5. Привести у готовність до використання за призначенням згідно з нормами Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України № 579 від 09 липня 2018 року наявний об’єкт фонду захисних споруд у підвальному приміщенні вчительського будинку, забезпечивши, насамперед, захист у них учасників освітнього процесу від звичайних засобів ураження; визначити можливість використання для укриття об’єктів фонду захисних споруд інших суб’єктів господарювання.

3.6. Вжити заходів для забезпечення рівного доступу до якісної освіти в частині інклюзивної доступності до будівель та приміщень маломобільних груп населення, у тому числі осіб з інвалідністю з порушенням зору, слуху та опорно-рухового апарату.

3.7. Провести випробування спортивного та ігрового обладнання на міцність кріплення та надійність експлуатації з оформленням відповідних актів.

Вчителі фізкультури

3.8. Здійснити перевірку на надійність експлуатаційним характеристикам та відповідність паспортним даним верстатів, механічного та електричного інструменту, обладнання харчоблоків.

Вчитель трудового навчання

3.9. Здійснити профілактику та ремонт водонапірної башти, водопроводу, системи каналізації, санітарних кімнат.

3.10. Під час проведення ремонтних робіт з підготовки до нового навчального року користуватися Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2020 року № 2205 та інструктивно - методичними матеріалами, рекомендованими листом Міністерства освіти і науки України від 17.05.2023 року №1/6990-23..

 3.11. До 25 серпня 2023 року завершити підготовку по обстеженню приміщень та інженерних комунікацій постійно діючою технічною комісією закладу освіти з оформленням відповідних актів ( Додаток №2) та оформити акти прийому готовності закладу освіти до нового навчального року (Додаток №1).

Два примірника акту обстеження приміщень (додаток №2) та акту готовності навчального закладу до нового навчального року (додаток №1) надати у відділ освіти, молоді та спорту до 25 серпня 2023року, для подаль-

шого надання комунальній установі «Відділу соціального розвитку закладів та установ освіти і науки» до 28 серпня 2023 року.

3.12. Питання підготовки матеріально-технічної бази закладу освіти до роботи в новому 2023/2024 навчальному році та в осінньо-зимовий період розглянути на нараді при директорові.

3.13. До 31 вересня 2023 року завершити комплекс робіт з підготовки закладу освіти до роботи в зимових умовах:

- провести ремонт котельні, її модернізацію з врахуванням здійснення енергоефективних заходів, промивку системи опалення тепломережі до роботи;

- привести у готовність до використання альтернативні джерела енергії;

- провести навчання, медичний огляд кочегарів (операторів) котельні;

- відповідальним особам за теплове господарство, які призначені наказом закладу, пройти у встановлені терміни перевірку знань по технічній експлуатації та інших директивних документах, що стосуються теплопостачання та розрахунків за теплову енергію;

- своєчасно завезти паливо з метою забезпечення стабільного проведення освітнього процесу в опалювальному сезоні.

На виконання Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378 наказом закладу освіти створити комісію для визначення готовності господарства до роботи в опалюваний період. До складу комісії мають входити керівник закладу освіти, заступник керівника з адміністративно-господарської частини, представник відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради, що постачає теплову енергію (теплопостачальник), представник управління Держенергонагляду у Волинській області, представник органу місцевого самоврядування (за згодою).

3.14. Оформити акти готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період (додаток №3), акт стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період (додаток №4), акт готовності до опалювального періоду 2023/2024 н.р. (додаток №5), паспорт готовності до роботи в опалювальний період (додаток №6), висновок про готовність до роботи в опалювальний період.

3.15. Про хід підготовки закладу освіти до роботи в новому 2023/2024 навчальному році та в осінньо-зимовий період інформувати відділ освіти , молоді та спорту Маневицької селищної ради щомісяно до 15 числа, починаючи з червня по жовтень місяць включно за посиланням (додається).

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлений Анатолій Неведюк

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mail homuchkyklu@gmail.com, кодЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

05 червня 2023 року с. Кукли № 08-аг

Про створення постійно діючої

технічної комісії з обстеження

приміщень і споруд

На виконання вимог статті 13 та 17 Закону України «Про охорону праці», підпунктів 5 та 6 пункту 1 розділу ІV Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.01.2018 за № 100/31552, враховуючи Закон України «Про правовий режим воєнного часу», Указ Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затверджений законом України від 24 лютого 2022 року 2212-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», наказу відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради від 29 травня 2023 року №154 «Про підготовку матеріально – технічної бази закладів загальної середньої освіти до роботи в новому 2023-2024 навчальному році та в осінньо–зимовий період», з метою визначення готовності приміщень, інженерно-технічних комунікацій закладу освіти та введення їх в експлуатацію

НАКАЗУЮ:

1.Створити постійно діючу технічну комісію з обстеження приміщень і споруд закладу освіти в складі:

Голова комісії:

Хомич Н. М. – директор ліцею.

Члени комісії:

Неведюк А.П. – завідуючий господарством ліцею, відповідальний за безпечну експлуатацію будівель і споруд.

Зіньков А. М. – вповноважений колективу з охорони праці.

Музика Л.М. – голова профкому ліцею.

РойкоС. І. – постійний машиніст (кочегар) котельної.

2. Голові постійно діючої технічної комісії Хомич Н.М.:

2.1.організувати роботу з обстеження приміщень і споруд до початку нового навчального року. За результатами роботи до 20 серпня 2023 р. надати на затвердження акт обстеження приміщень та інженерних комунікацій закладу освіти до початку 2023/2024 навчального року та опалювального сезону та акти-дозволи на введення в експлуатацію навчальних кабінетів, майстерень, спортзалів, ігрових та спортивних майданчиків, інших приміщень;

2.2.протягом навчального року проводити оцінювання технічного стану обладнання та устаткування навчальних приміщень, про результати доповісти до 20 березня 2024 р.

3.Копію наказу про створення комісії надати у відділ освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради до 25.08.2023 року.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлені: Анатолій Неведюк

Сергій Ройко

Анатолій Зіньков

Людмила Музика

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mail homuchkyklu@gmail.com, кодЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

05 червня 2023 року с. Кукли № 09-аг

Щодо підготовки джерел

теплової енергії до роботи

в опалювальний період 2023 – 2024 н.р.

Відповідно до статей 16,20,33,35 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи Закон України «Про правовий режим воєнного часу», Указ Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затверджений законом України від 24 лютого 2022 року 2212-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», наказу відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради від 29 травня 2023 року №154 «Про підготовку матеріально – технічної бази закладів загальної середньої освіти до роботи в новому 2023-2024 навчальному році та в осінньо–зимовий період», з метою сталого функціонування, належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж та теплових пунктів, попередженню технологічних порушень під час опалювального періоду у закладах освіти Маневицької селищної ради до опалювального сезону 2023-2024 років

НАКАЗУЮ:

1. Видати наказ про створення комісії для перевірки та визначення стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2023 – 2024 н.р. Директор. До 20.05.2023 року.

2..Завідувачу господарством ліцею Неведюку А.П.:

2.1.Щодо підготовки теплового господарства до сталого функціонування в умовах осінньо-зимового періоду 2023 – 2024 років виконати наступні заходи:

2.2. Розпочати накопичення нормативних запасів палива відповідно до технологічних потреб на опалювальний сезон 2023- 2024 років, вести контроль за дотриманням затверджених лімітів їх споживання.

До 15.10.2023 року.

2.3.Провести необхідні ремонтні роботи, промивку трубопроводів, перевірку системи опалення (герметичність) та системи теплопостачання шляхом виконання пробного пуску ( заклепочні шви, зварювання елементів котла, стан дії запобіжних клапанів, водовказівних приладів, манометра і живильних пристроїв) теплових установок та мереж у необхідних обсягах з метою визначення їх готовності до роботи в умовах низьких температур;

2.4.Перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж до вимог нормативної та проектної документації;

2.5.Укомплектувати теплові установки необхідним аварійним запасом матеріалів;

2.6.Укомплектувати робочі місця оперативною та технічною документацією;

2.7. Провести навчання та перевірку знань, протиаварійні тренування з персоналом, який експлуатує теплові установки та мережі, опрацювати діючі інструкції з охорони праці для персоналу котельні;

2.8. Приміщення котельні забезпечити природнім освітленням, а в нічний час – електричним, яке повинно відповідати СНіП ІІ-4-79 «Природне і штучне освітлення».

3. Оформити акти оцінки готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2023-2024 років та надати у відділ освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради до 25 серпня 2023 року, для подачі оформлених актів відповідним Державним інспекціям у Волинській області.

4. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на себе.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлені Сергій Ройко

: Анатолій Неведюк

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mail homuchkyklu@gmail.com, кодЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

07 червня 2023 року с. Кукли № 10-аг

Про створення комісії

для визначення готовності теплового

господарства ліцею до роботи

в опалювальний період 2023 – 2024 н.р.

Відповідно до статей 16,20,33,35 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи Закон України «Про правовий режим воєнного часу», Указ Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затверджений законом України від 24 лютого 2022 року 2212-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», наказу відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради від 29 травня 2023 року №154 «Про підготовку матеріально – технічної бази закладів загальної середньої освіти до роботи в новому 2023-2024 навчальному році та в осінньо–зимовий період», з метою сталого функціонування, належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж та теплових пунктів, попередженню технологічних порушень під час опалювального періоду у закладах освіти Маневицької селищної ради до опалювального сезону 2023-2024 років

НАКАЗУЮ:

1. Створити комісію для визначення готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2023 - 2024 років у складі:

Голова комісії:

Хомич Н. М. – директор ліцею

Члени комісії:

Неведюк А. П. – завідуючий господарством ліцею.

Ройко С. І. – постійний машиніст (кочегар) котельної.

Музика Л.М. – голова профкому навчального закладу.

2. Копію наказу про створення комісії надати у відділ освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради до 25.08.2023 року.

3. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на себе.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлені : Анатолій Неведюк Сергій Ройко

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mail homuchkyklu@gmail.com, кодЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

07 червня 2023 року с. Кукли № 11-аг

Про затвердження складу постійно діючої

технічної комісії для проведення випробування

і перевірку на надійність встановлення та кріплення

спортінвентарю, спортобладнання с спортзалі,

на проведення випробування системи водогону,

приміщень та інженерних комунікацій

на 2023/2024 навчальний рік

На виконання вимог статті 13 та 17 Закону України «Про охорону праці», пункту 1 розділу ІV Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльность учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669 , зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.01.2018 за № 100/31552, листів Міністерства освіти і науки України від 26.07.2022 №1/8462-22 «Про оптимізацію виконання заходів з підготовки закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах воєнного стану», від 17.05.2023 № 1/6990-23 «Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та проходження осінньо-зимового періоду 2023/2024 року», Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти з метою визначення готовності приміщень, інженерно-технічних комунікацій закладу освіти та введення їх в експлуатацію шляхом проведення випробувань і перевірки на надійність установлення та кріплення спортінвентарю і спортобладнання в спортзалі, випробування системи водогону

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити такий склад постійно діючої комісії для проведення випробувань і перевірки на надійність установлення та кріплення спортінвентарю і спортобладнання в спортзалі й на спортивному майданчику, для проведення випробування системи водогону Куклинського ліцею:

1. Семенюк Г. В. – голова комісії, заступник директора з навчально-виховної роботи;

Члени комісії:

Зінич І. Г. – член комісії, заступник директора з виховної роботи, відповідальна за організацію роботи з безпеки життєдіяльності учнів;

Неведюк А. П.– член комісії, завідувач господарством, відповідальний за протипожежну безпеку, за безпечне використання електрообладнання, за безпечну експлуатацію будівель, споруд та інженерних мереж;

Зіньков А. М.– член комісії, уповноважений з питань охорони праці від профспілкової організації.

Климець Р. А. – вчитель фізичної культури.

2.Членам комісії провести . випробування і перевірку на надійність установлення та кріплення спортінвентарю і спортобладнання в спортзалі й на спортивному майданчику, провести випробування системи водогону Куклинського ліцею.

15.08.2023 року

3.Голові комісії Семенюк Г. В.:

3.1.Подати на затвердження директору результати обстеження приміщень та інженерних комунікацій ліцею до початку 2023-2024 навчального року та опалювального сезону та акти-дозволи на введення в експлуатацію навчальних кабінетів, спортзалу, спортивного майданчика, іншого обладнання, приміщень та інженерних комунікацій.

20.08.2023 року

3.2. Протягом навчального року проводити оцінювання технічного стану обладнання та устаткування навчальних приміщень, про результати доповісти до 20 березня 2024 року.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом від 07.06.2023 № 11 – аг ознайомлені: Галина Семенюк

Ірина Зінич

Анатолій Неведюк

Анатолій Зіньков

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

31 травня 2023 року с. Кукли № 4-у

Про зарахування здобувачами

освіти першого класу

Згідно пункту 4 розділу І, пункту 2 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016, наказу МОН України від 15.05. 2023 року № 563 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань здобуття освіти в умовах воєнного стану в Україні»

НАКАЗУЮ:

1.Зарахувати здобувачами освіти першого класу:

1.1. Ільїна Матвія Андрійовича

1.2. Клець Христину Богданівну

1.3. Козел Єву Олександрівну

1.4. Літовець Вероніку Сергіївну

1.5. Стоянович Дарину Іванівну

1.6. Хомича Дмитра Володимировича

1.7. Швець Злату Андріївну

1.8. Яворського Дениса Еріковича

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В. внести дані про даних школярів у алфавітну книгу та книгу обліку руху учнів.

Підстава: заяви батьків Ільїної Марти від 08.05.2023 року, Швець Юлії від 08.05.2023 року, Козодой Юлії від 10.05.2023 р., Яворської Ольги від 08.05.2023 р.,Юзепчук Аліни від 08.05.2023 р.,Козел Тетяни від 08.05.2023 р.,Клець Наталії від 29.05.2023 р.,Хомич Ольги від 15.05.2023 р.,Літовець Валентини від 10.05.2023р., копії свідоцтв про народження, медичні карти дітей.

3.Розмістити наказ про зарахування здобувачами освіти першого класу на сайті закладу та оприлюднити на дошці оголошень.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Семенюк Галину Василівну.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлена Галина Семенюк

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

07 червня 2023 року с. Кукли № 5-у

Про вручення свідоцтв про базову

середню освіту учням 9 класу

Відповідно до пункту 5 Порядку переведення учнів закладу загальної середньої освіти на наступний рік навчання, затвердженим наказом МОН України від 14.07.2015 року №762, із змінами та доповненнями, внесеними наказами МОН України від 08 травня 2019 року № 621 та від 01.03.2021 року № 268, та на підставі рішення педагогічної ради № 11/1 від 31.05.2023 року «Про вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9 класу»

НАКАЗУЮ:

1. Вручити свідоцтво про здобуття базової середньої освіти з відзнакою Юхимчук Ангеліні Анатоліївні.

2.Вручити свідоцтва про здобуття базової середньої освіти звичайного зразка таким учням закладу:

1. Басализі Дарині Анатоліївні

2. Бортнику Назару Петровичу

3. Бричук Ліні Володимирівні

4. Вавелюк Сніжані Олександрівні

5. Голіньку Святославу Івановичу

6. Голіньку Сергію Івановичу

7. Дубанській Софії Володимирівні

8. Коржевич Олені Миколаївні

9. Музиці Маргариті Юріївні

10. Наумчуку Владиславу Леонідовичу

11. Оксенюк Ірині Ростиславівні

12. Потаповій Ангеліні Михайлівні

13. Семенюку Андрію Володимировичу

14. Тригубі Тарасу Ростиславовичу

15. Хомич Дарині Валентинівні

16. Хомич Тетяні Юріївні

17. Білоусу Михайлу Вадимовичу

2.Вчителю інформатики Чебелюку А. А.:

2.1.Оприлюднити даний наказ на сайті закладу освіти.

До 10.06.2023 року.

3.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НВР Семенюк Г. В.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлені: Галина Семенюк

Андрій Чебелюк

.

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

07 червня 2023 року с. Кукли № 6 -у

Про випуск та нагородження

учнів 11 класу

Керуючись Законами України «Про освіту» й «Про повну загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, зі змінами, внесеними наказами МОН України від 08.05.2019 року № 621 та від 01.03.2021 року №268, пункту 1 розділу ІV Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 10.05.2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», згідно з рішенням педагогічної ради від 31.05.2023 року протокол №11/2«Про випуск та нагородження учнів11 класу»

НАКАЗУЮ:

1.Випустити з ліцею, видати свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою та нагородити Золотою медаллю :

1.1.Літовець Дарину Анатоліївну

2.Випустити з ліцею та видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти звичайного зразка таким учням 11 класу:

1.Бричуку Тарасу Володимировичу

2.Вороб’ю Артему Сергійовичу

3.Гопалюку Андрію Миколайовичу

4.Куць Анастасії Сергіївні

5 Півовару Артему Миколайовичу

6. Стояновичу Богдану Антоновичу

7. Федорчук Анжеліці Іванівні

8. Чебелюку Максиму Андрійовичу

9. Хомичу Станіславу Валентиновичу

3. За особливі досягнення у вивченні історії нагородити Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні історії»:

3.1.Чебелюка Максима Андрійовича.

4.Класному керівнику зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах випускників.

До 10.06.2023 року.

4.Вчителю інформатики Чебелюку А. А.:

4.1.Оприлюднити даний наказ на сайті закладу освіти.

До 10.06.2023 року. 5.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В.:

5.1. Зробити відмітки про відрахування учнів 11 класу зі списків учнів ліцею у книгах обліку руху учнів та в алфавітній.

5.2.Внести відповідні зміни до інформаційного комплексу ІСУО.

6.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлені: Галина Семенюк

Андрій Чебелюк

Анатолій Зіньков

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

12 червня 2023 року с. Кукли № 7 -у

Про відрахування з числа

учнів Ухо Ореста

Відповідно до пунктів 2,3 розділу ІV Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, заяви матері здобувача освіти Ухо Ореста Геннадійовича про відрахування сина з ліцею у зв’язку з продовженням навчання у Волинському науковому ліцеї Волинської обласної ради для здобуття повної загальної середньої освіти (довідка з Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради від 05.06.2023 року №218/1-15

НАКАЗУЮ:

1.Відрахувати з 12 червня 2023 року зі складу учнів 8 класу:

1.1. Ухо Ореста Геннадійовича.

2. Заступнику директора з навчально – виховної роботи Г. В. Семенюк:

2.1. Внести зміни до алфавітної книги за відповідною літерою та книги руху здобувачів освіти. До 01.07. 2023 року.

2.2. Видати копію особової справи Ухо О.Г. До 01.07.2023 року.

3.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлена Галина Семенюк

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

21 червня 2023 року с. Кукли № 8-у

Про зарахування здобувачем

освіти першого класу

Згідно пункту 4 розділу І, пункту 2 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016, наказу МОН України від 15.05. 2023 року № 563 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань здобуття освіти в умовах воєнного стану в Україні»

НАКАЗУЮ:

1.Зарахувати здобувачем освіти першого класу:

1.1. Дятел Мілану Олександрівну.

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В. внести дані про дану ученицю в алфавітну книгу та книгу обліку руху учнів.

Підстава: заява матері Дятел С. В. від 10.05.2023 року, копія свідоцтва про народження, медична карта дитини.

3.Розмістити наказ про зарахування здобувачем освіти першого класу на сайті закладу та оприлюднити на дошці оголошень.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Семенюк Галину Василівну.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлена Галина Семенюк

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

26 червня 2023 року с. Кукли № 9-у

Про зарахування здобувачем

освіти третього класу

Згідно пункту 4 розділу І, пункту 2 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016, наказу МОН України від 15.05. 2023 року № 563 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань здобуття освіти в умовах воєнного стану в Україні»

НАКАЗУЮ:

1.Зарахувати здобувачем освіти третього класу:

1.1.Семенюк Олесю Миколаївну.

Підстава: заява матері Семенюк Ю. М. від 26.06.2023 року, особова справа Семенюк О. М.

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В. внести дані про дану ученицю в алфавітну книгу та книгу обліку руху учнів.

3.Розмістити наказ про зарахування здобувачем освіти третього класу Семенюк О. М. на сайті закладу та оприлюднити на дошці оголошень.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Семенюк Галину Василівну.

Директор Ніна ХОМИЧ

З наказом ознайомлена Галина Семенюк

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

21 квітня 2021 року с. Кукли №28-О

Про проведення підсумкового оцінювання

та організованого завершення 2020 – 2021

навчального року та реалізацію Закону України

«Про внесення змін до Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні

положення» Закону України «Про внесення змін до деяких

законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення

додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з

поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» (щодо

окремих питань завершення 2020-2021 навчального року)

Відповідно до частин третьої та четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», листа МОН України від 27 квітня 2021 року № 1/9-218 «Про організоване завершення 2020 – 2021 навчального року та реалізацію Закону України «Про внесення змін до Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» (щодо окремих питань завершення 2020-2021 навчального року) питання організації освітнього процесу, виконання освітніх програм, навчального плану є внутрішніми питаннями навчального закладу, його педагогічної ради та завданням педагогічних працівників.

З огляду на те, що освітній процес у ліцеї організовується в межах навчального року, що закінчується не пізніше 1 липня, при цьому структура та тривалість навчального року, навчального тижня, дня, занять, відпочинку між ними,форми організації освітнього процесу визначені педагогічною радою у межах часу, передбаченого освітньою програмою відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленого навчальним планом на 2020-2021 навчальний рік, та з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку дітей

НАКАЗУЮ:

1. Персональну відповідальність за організацію заходів щодо порядку закінчення 2020/2021 навчального року покладаю на себе.

2. Членам педагогічного колективу ліцею:

2.1.Провести комплекс заходів, спрямованих на організоване завершення 2020 - 2021 навчального року:

навчальний 2020-2021 рік завершити не пізніше 01 липня 2021 року, при цьому врахувавши, що навчальний рік становить 175 навчальних днів.

Травень 2021року

2.2. Навчальні заняття завершити 08 червня 2021 року.

2.3. Свято “Останній дзвоник“ провести 08 червня 2021 року.

Зінич Л.М., Оксенюк С.С.

2.4. Забезпечити дотримання критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів з усіх предметів, вчасне і об’єктивне здійснення тематичного, семестрового та річного обліку знань, недопущення виправлень в класних журналах.

До 07.06. 2021 року. Вчителі – предметники.

2.5.Організувати проведення окремих дистанційних консультацій для учнів, які хворіють або перебувають у режимі самоізоляції.

Вчителі – предметники.

2.6.Завершити оформлення шкільної документації, зокрема заповнення класних журналів, відповідно до графіка, складеного заступником директора з НВР.

До 10.06.2021 року.

2.7.Оформлення та видачу свідоцтв про здобуття базової загальної середньої освіти, свідоцтв досягнень учнів І-ІІІ класів, табелів навчальних досягнень учнів4,5-8, 10 класів, Похвальних листів завершити не пізніше 08,10 червня 2021 року. Класні керівники

2.8 Відповідно до наказу МОН України від 03 березня 2021 року № 273 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2020/ 2021 навчальному році», зареєстрованого Міністерством юстиції України 16 березня 2021 року за № 338/35960, учнів 4-го та 9-го класів у 2020-2021 навчальному році звільнено від державної підсумкової атестації (далі - ДПА). У відповідних документах про освіту робиться запис «звільнений(а)»

3.У зв’язку зі змінами до Порядку переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 року № 762, внесеними наказом Міністерства освіти і науки від 01 березня 2021 року № 268 «Деякі питання переведення учнів на наступний рік навчання», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 квітня 2021 року за №№ 494/36116, 495/36117, учні 9 класу, які завершили здобуття базової середньої освіти, переводяться на наступний рік навчання чи випускаються із закладу загальної середньої освіти, отримують свідоцтво про базову середню освіту чи свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою (ті учні, які з усіх предметів, що вони вивчали у дев’ятому класі, мають результати високого рівня). До 10.06.2021 року.

4.Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)» (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)» здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (далі - ДПА), зберігаючи за собою право пройти її за власним бажанням відповідно до наказу МОН України від 12 жовтня 2020 року № 1262 «Деякі питання проведення в 2020/2021 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту», зареєстрованого Міністерством юстиції України 20 листопада 2020 року за № 1153/35436, у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Закон не звільняє від проходження ЗНО здобувачів освіти, які планують вступати до вищих навчальних закладів у 2021 році.

У закладі освіти ДПА може складатися лише у випадках, передбачених законодавством (відповідно до пунктів 6-12, 14-16, 18 розділу ІІ Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом МОН України від 07 грудня 2018 року №1369).

5.Забезпечити інформування повнолітніх здобувачів освіти або батьків, інших законних представників неповнолітніх здобувачів освіти, які планують проходити ДПА, про необхідність звернення до керівника навчального закладу із письмовою заявою про бажання проходити ДПА у формі ЗНО та граничні строки подання таких заяв.

Заступник з НВР, класний керівник 11 класу. До 15.05.2021р.

6.Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти учні отримають не раніше дати видачі відповідного свідоцтва, зазначеної у ньому.

Дата видачі додатка до свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти не має обов’язково співпадати з датою видачі самого свідоцтва ( при цьому додаток не може бути виданий раніше, ніж свідоцтво).

Директор, заступник з НВР.

7.Завершальне підсумкове оцінювання у 1-3-х класах НУШ здійснюється шляхом заповнення свідоцтва досягнень учнів за результатами виконаних ними робіт та спостережень. Для оцінювання динаміки особистісних досягнень учнів вчитель може скористатися своїми щоденниками спостережень та додатково залучити батьків до заповнення свідоцтва досягнень учнів. Якщо вчитель залучатиме батьків до такої спільної роботи, бажано провести з ними консультацію (у синхронному або асинхронному режимі) щодо роз'яснення змісту кожного показника та його зовнішніх проявів або надіслати власні форми спостережень. Вчителі 1-3 клосів. До 10.06.2021 року.

8. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В.

Директор Н. Хомич

З наказом ознайомлена Г. В. Семенюк

КУКЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 1, с. Кукли,44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

09 квітня 2021 року с. Кукли № 25-О

Про звільнення від проходження

державної підсумкової атестації учнів,

які завершують здобуття початкової та

базової загальної середньої освіти

у 2020-2021 навчальному році

Відповідно до статті 17 Закону України «Про повну загальну середню освіту», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №630, пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року №338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», пункту 3 розділу І, пункту 6 розділу ІV Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07 грудня 2018 року №1369, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 січня 2019 року за №8/32979,

наказу Міністерства освіти і науки України № 273 від 03 березня 2021 року «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році» та з метою організованого завершення 2020/2021 навчального року

НАКАЗУЮ:

1.Звільнити у 2020/2021 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації учнів ,які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році.

2.У відповідних документах про освіту робиться запис «звільнений(а)».

3.Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В.

Директор Ніна Хомич

З наказом ознайомлена Г. В. Семенюк


Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кукли

вул. Шкільна, 1, с. Кукли, 44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mail homuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

11 січня 2021 року с. Кукли №3-О

Про проведення державної

підсумкової атестації в

2020/2021 навчальному році

Відповідно до абзацу третього частини восьмої статті 12 Закону України «Про освіту», частини п’ятої статті 17, частини першої статті 47 Закону України «Про повну загальну середню освіту», пунктів 4, 5 розділу І, пунктів 1,2 розділу ІІ Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом МОН від 07.12.2018 №1369, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02.01.2019 за №8/32979, наказу МОН від 09.07.2019 №945 «Деякі питання проведення в 2021році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.08.2019 за №850/33821, наказу Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 №1262 «Деякі питання проведення в 2020/2021 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту», зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 20.11. 2020 за №1153/35436, затверджено переліки навчальних предметів для проведення ДПА у 2020/2021 навчальному році.

Виходячи з вище зазначеного

НАКАЗУЮ:

1.Державну підсумкову атестацію у 2020/2021 навчальному році у закладі освіти провести в письмовій формі для осіб, які завершують здобуття:

початкової освіти;

базової середньої освіти;

повної загальної середньої освіти та зазначені у пунктах 6-11, 13-16, 18 розділу ІІ Порядку атестації.

2.Для здобувачів початкової освіти обов’язковою є атестація з української мови (оцінювання результатів з української мови та читання), математики.

Атестація осіб, які завершують здобуття початкової освіти, здійснюється лише з метою моніторингу якості освітньої діяльності закладу освіти та якості освіти.

3.Державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти, проводиться з української мови, математики та предмету за вибором педагогічної ради та затвердженим наказом керівника навчального закладу зі списку Переліку навчальних предметів, із яких у 2020/2021 навчальному році проводитиметься державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти: біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова, інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія.

4. Державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, проводиться з:

а) української мови;

б) математики;

в) історії України або іноземної мови (за вибором здобувача освіти);

г) одного з навчальних предметів зі списку Переліку навчальних предметів: біологія, географія, іноземна мова, історія України, фізика, хімія.

При цьому здобувачі освіти, які для проходження ДПА вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим предметом іноземну мову і навпаки. Здобувачі освіти, які для проходження ДПА вибрали третім навчальним предметом одну з іноземних мов, можуть вибрати четвертим предметом іншу іноземну мову відповідно до освітньої програми закладу освіти.

5.Персональну відповідальність за організацію заходів щодо порядку закінчення 2020/2021 навчального року та проведення державної підсумкової атестації в закладі освіти покладаю на себе.

6. Членам педагогічного колективу:

6.1. Провести комплекс організаційних заходів щодо організованого завершення навчального року та проведення державної підсумкової атестації в 2020/2021 н. р.

Протягом січня-травня 2021року.

6.2. Забезпечити дотримання критеріїв оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, затверджених МОН України, з усіх предметів, вчасне і об’єктивне здійснення тематичного, семестрового та річного обліку знань, недопущення виправлень в класних журналах.

6.3. Забезпечити проведення державної підсумкової атестації відповідно до наказу МОН України №1262 від 12.10.2020 року «Деякі питання проведення в 2020/2021 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту».

7. Завдання для проведення атестації у школі І ступеня розробляються у закладі освіти, узгоджуються на педагогічній раді та затверджуються керівником закладу освіти в установленому порядку. Завдання мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеними навчальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки.

Завдання для проведення атестації у школі ІІ ступеня укладають учителі відповідного фаху відповідно до затверджених Міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань,узгоджуються на педагогічній раді і затверджуються керівником навчального закладу.

До 01.05.2021року

8. Бали за державну підсумкову атестацію в основній та старшій школі виставити у класному журналі в колонку з написом «ДПА» без зазначення дати після колонки з написом «Річна» та у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту та про повну загальну середню освіту у графі «Державна підсумкова атестація».

9. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В.:

9.1. Розробити та затвердити заходи щодо підготовки та проведення державної підсумкової атестації у навчальному закладі.

До 01.04.2021 року.

9.2. Провести роз’яснювальну роботу серед учасників освітнього процесу щодо ознайомлення з Порядком проведення державної підсумкової атестації, затвердженим Наказом МОН України № 1369 від 07. 12. 2018 року.

До 01.03.2021 року.

9.3. Оформити інформаційний стенд з питання проведення державної підсумкової атестації та розмістити на ньому усю необхідну інформацію. Додатково інформацію розмістити на веб-сайті закладу освіти.

До 20.04.2021 року.

9.4. Створити державні атестаційні комісії та затвердити наказом керівника закладу освіти.

До 15.04.2021 року.

9.5.Скласти та затвердити наказом керівника розклад проведення державної підсумкової атестації у закладі освіти.

До 15.04.2021 року.

9.6. Узагальнити наказом результати проведення державної підсумкової атестації здобувачів освіти 4-го, 9-го, 11-го класів.

10. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор Н.М. Хомич

З наказом ознайомлена Г. В. Семенюк


Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кукли

вул. Шкільна, 1, с. Кукли, 44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mail homuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

28 серпня 2020 року с. Кукли № 66

Про режим роботи закладу

освіти в умовах карантину

у 2020 / 2021 навчальному році

Відповідно до ст. 16 Закону України “Про повну загальну середню освіту”, Постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 760 , листа Міністерства освіти і науки України від 28 серпня 2020 року № 1/9-490 «Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році», Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)» та з метою чіткої організації освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

1. Організувати такий режим роботи навчального закладу, щоб максимально унеможливити масове скупчення дітей: відмінити кабінетну систему; відмінити проведення масових заходів; максимальне проведення уроків на відкритому повітрі.

1.1. Початок роботи закладу освіти - з 8.00 години.

Допуск до роботи персоналу закладу здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту та лише після проведення термометрії безконтактним термометром. Дані термометрії заносяться до чек-листа.

1.2. Вхід учнів в школу лише згідно розроблених маршрутів руху та складеного графіку:

8.30 – здобувачі освіти 1, 2, 3, 4 класів.

8.40 – здобувачі освіти 5, 6, 7, 8 класів.

8.50 – здобувачі освіти 9, 10, 11 класів.

Чергові вчителі проводять опитування здобувачів освіти щодо їх самопочуття та результатів проведення термометрії вдома батьками, дані про що заносять до чек-листа.

Здобувачі освіти 5-11 класів та всі працівники закладу освіти під час пересування приміщенням обов’язково мають бути в масках.

1.3. Попереджувальний дзвінок за 5 хвилин до основного.

1.4. Розклад дзвінків:

№ уроку 1-й кл. Перерва № уроку 2-4 кл. Перерва № уроку 5-11 кл. Перерва
1. 9.00 – 9.35 20 хв. 1. 9.00 – 9.40 15 хв. 1. 9.00 – 9.45 10 хв.
2. 9.55 – 10.30 30 хв. 2. 9.55 – 10.35 25 хв. 2. 9.55 – 10.40 20 хв.
3. 11.00– 11.35 25 хв. 3. 11.00– 11.40 20 хв. 3. 11.00– 11.45 15 хв.
4. 12.00 – 12.35 20 хв. 4. 12.00 –12.40 15 хв. 4. 12.00 – 12.45 10 хв.
5. 12.55 – 13.30 10хв. 5. 12.55 – 13.35 10 хв. 5. 12.55 – 13.40 10 хв.
6. 13.50 – 14.35 10 хв.
7. 14.45 – 15.30

1.5. Організувати безкоштовне одноразове харчування школярів:

для учнів 1 – 6, 9 класів – обід після другого уроку з 10.30 до 11.00 години;

для учнів 7, 8, 10 – 11 класів – обід після третього уроку з 11.45 до 12.00 год.

1.5.1.При організації харчування чергові учителі слідкують, щоб учні дотримувались правил особистої гігієни: вимили руки з рідким милом та висушили їх паперовим рушником або електросушаркою.

2.Перед початком кожного уроку вчитель готує кабінет для проведення занять, перевіряє справність навчального обладнання.

Після кожного навчального заняття педагогічні працівники проводять провітрювання класної кімнати не менше 10 хвилин. При цьому забезпечують безпеку дітей шляхом встановлення фізичних обмежувачів на вікна.

Після закінчення уроку учитель виводить учнів, залишається в кабінеті до закінчення прибирання приміщення (проведення очищення і дезінфекції поверхонь, в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння тощо) щоденно.

3.Класні керівники перевіряють наявність учнів в школі після 1 уроку, відмічають прізвища відсутніх учнів в Книзі обліку відсутніх учнів та класних журналах (щоденно).

4.Класні керівники, вчителі-предметники чергують протягом перерв на поверхах згідно з графіком, забезпечуючи безпеку школярів, несуть повну відповідальність за поведінку учнів на перервах (згідно з графіком чергування).

5.Після закінчення уроків вчитель, який проводив останній урок у класі, супроводжує учнів до роздягальні, є присутнім при виході учнів із школи .

6.Щопонеділка проводити загальношкільну лінійку тривалістю 15 хв. з 8.40 год. Лінійку розпочинати з підняття Державного Прапора України під мелодію Державного Гімну України.

На період карантину проведення загальношкільних лінійок відмінено.

7. У вівторок, середу, четвер, п’ятницю – проводити ранкову фіззарядку з 8.40 тривалістю 10 хв. (Семенюк А. А.).

На період карантину проведення фіззарядки відмінено.

8.Початок роботи кожного вчителя за 15 хвилин до початку свого першого уроку.

Чергування вчителів розпочинається за 30 хвилин до початку занять і закінчується через 20 хвилин після закінчення останнього уроку.

9. Структура навчального року:

9.1.2020 – 2021 н. р. розпочати 1 вересня святом – Днем знань – і закінчити не пізніше 1 липня 2020 року.

9.2. Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 01 вересня по 24 грудня 2020 р. включно;

ІІ семестр – з 11 січня по 28 травня 2021 р. включно.

9.3. Встановити такий графік канікул для учнів:

осінні – з 26 жовтня по 01 листопада 2020 року;

зимові – з 25 грудня по 10 січня 2021 року;

весняні – з 22 березня по 28 березня 2021 року.

10.У випускних 4, 9 та 11 класах проводиться державна підсумкова атестація навчальних досягнень учнів відповідно до Порядку про проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 1369 від 07.12.2018 року.

11. Школа працює за 5-денним навчальним тижнем.

12. Оформити особові справи учнів, класні журнали до 05 вересня 2020 року (відповідальні: класні керівники).

12.1. Категорично забороняється відпускати учнів з уроків без дозволу адміністрації.

12.2. Категорично забороняється учням приносити в школу мобільні телефони.

13. Уроки, заняття гуртків, факультативів проводяться згідно з розкладом, затвердженим керівником закладу освіти, узгодженим з районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, але не раніше, ніж через 1 годину після закінчення уроків.

14. Присутність у закладі освіти батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, забороняється. Присутність на уроках сторонніх осіб не допускається.

15. Проведення екскурсій, відвідування виставок, музеїв на період карантину відміняється.

16. Покласти відповідальність за безпеку життєдіяльності, здоров’я учнів під час проведення уроків на вчителів-предметників, класоводів та заступника директора з НВР Семенюк Г. В.; під час проведення позакласних заходів – на класних керівників та заступника директора з ВР Зінич Л. М.

17. Передбачити чергування учнів чергового класу у всіх коридорах, їдальні, на сходах, у вестибюлі школи, біля входу в школу з дотриманням маскового режиму (відповідальні чергові вчителі).

18. Черговий учитель несе повну відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів під час перерв та облік школярів під час харчування в шкільній їдальні.

19. Встановити змінне взуття в школі, спортивний одяг лише для уроків фізичної культури.

20. Заборонити куріння учнів, вчителів у приміщенні та на території школи.

21. Організовувати щоденне перебування учнів 1 – 4 класів після третього уроку на другій великій перерві на свіжому повітрі (класоводи, педагог-організатор, черговий вчитель).

22. Для забезпечення рухового режиму молодших школярів, збільшення їх фізичної активності, попередження перевтомлення та захворювань організувати проведення фізкультхвилинок (класоводи).

23. У визначений для кожного класу день і час проводити години спілкування класного керівника у 5 – 11 класах тривалістю 40 хв., у 1 – 4 кл. – 20 хв.

24. Час роботи факультативних занять та гуртків не раніше, ніж через 1 годину після закінчення уроків.

25. Час роботи спортивних секцій з 17.00 години.

26. Встановити такий режим роботи обслуговуючого персоналу школи:

початок роботи школи з 8.00 години, закінчення робочого дня о 18.00 годині;

робота чергового прибиральника службових приміщень- з 8.00 год. до 17.00 години;

робота решти прибиральників службових приміщень- з 9.00 год. до 18 години;

робота прибиральника службових приміщень, що працює на 0,8 ставки, з 9.00 години до 16год. 40хв.

27.Розподілити обов’язки між прибиральниками службових приміщень так:

Козел Тетяна Василівна прибирає: учительську, методичний кабінет, кабінети учнів 1-3 класів, кабінет інформатики, коридор ІІ поверху до перших сходів і перші сходи;

Семенюк Галина Василівна прибирає:

кабінети української мови та зарубіжної літератури, англійської мови, історії, географії, майстерня, коридор ІІ поверху до других сходів і другі сходи, вестибюль;

Ройко Олена Володимирівна прибирає:

їдальня, коридор І поверху, фізичний, біологічний кабінети, лаборантські, кабінет 4 класу,тамбур.

Скороход Альона Петрівна прибирає:спортивний зал, бібліотеку, кабінет директора, практичного психолога, туалети, роздягальні, коридор до спортзалу.

28.Вологе прибирання приміщення тричі на добу з використанням миючих та дезінфікуючих засобів згідно графіка:

коридори та учительська:

1.11.00-11.30;

2.13.00-13.30;

3.15.30-18.00;

класні кімнати 1-4 класів – на великих перервах;

спортивний зал – після кожних двох уроків;

класні кімнати 5-11 класів:

10.30-11.00;

11.35 – 11.45.

29.Генеральне прибирання приміщення – остання середа місяця.

30.Робота завідувача господарством школи – з 8.00 до 17.00 години.

31.Робота постійного машиніста (кочегара) котельної - з 9.00 до 18.00 години;

обідня перерва – з 13.00 по 14.00 годину.

32. Робота адміністрації школи:

директор школи: з 8.00 до 17.00 години щоденно;

заступники директора: з 8.00 до 17.00 години щоденно;

черговий адміністратор: з 8.00 до 17 години;

обідня перерва з 13.00 по 14 годину.

33. Вечори відпочинку для учнів 5 – 8 класів проводити до 20.00 год., для учнів 9 – 11 класів до 21.00 години.

На період карантину проведення вечорів відмінено.

Директор Н. Хомич



Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кукли

вул. Шкільна, 1, с. Кукли, 44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

03 вересня 2020 року с. Кукли № 96- О

Про проведення діагностичних

контрольних робіт з предметів

інваріантної складової

Відповідно до частин третьої та четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», листів МОН України №1/9-213 від 16 квітня 2020 року «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року» та № 1/9-420 від 05.08. 2020 року «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році» питання організації освітнього процесу, виконання освітньої програми, навчального плану є внутрішніми питаннями закладу освіти та його педагогічної ради.

Відповідно до рекомендацій даних листів МОН України, з метою планування подальшої роботи з опанування навчального матеріалу, який вивчався в умовах дистанційного навчання у ІІ семестрі 2019-2020 н.р., та його корекції

НАКАЗУЮ:

1.Вчителям – предметникам, вчителям початкових класів:

1. 1.Провести протягом 03-11вересня 2020 року в 2-11 класах вхідне оцінювання учнів з метою діагностування рівня навчальних досягнень учнів за попередній рік та планування подальшої роботи із систематизації, узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався учнями дистанційно.

1.2.Провести ґрунтовний аналіз діагностичних контрольних робіт, спланувати та організувати систематизацію та узагальнення навчального матеріалу, актуалізацію окремих тем, передбачити визначення диференційованих навчальних завдань з урахуванням рівня засвоєння попереднього матеріалу учнями тощо.

1.3.Передбачити під час календарно – тематичного планування на 2020/2021 навчальний рік суттєве збільшення навчального часу на узагальнення та закріплення навчального матеріалу за попередній рік.

2.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В.

Директор Н. Хомич

З наказом ознайомлена

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кукли

вул. Шкільна, 1, с. Кукли, 44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

06 жовтня 2020 року с. Кукли № 103 -О

Про підсумки проведення діагностичних

контрольних робіт з предметів

інваріантної складової

Відповідно до наказу по закладу освіти № 96/1- О від 03 вересня 2020 року, плану роботи закладу на 2020 – 2021 н. р., календарно-тематичних планів учителів-предметників протягом двох перших тижнів навчання у 2 – 11 класах проводились діагностичні контрольні роботи з предметів інваріантної складової навчального плану, метою яких було перевірити залишковий рівень знань, умінь та навичок учнів з тих тем навчальної програми, які вивчались у попередньому класі дистанційно під час карантину, і є основою для формування нових знань, виявити прогалини в знаннях школярів та спланувати роботу учителів по їх усуненню.

Діагностичні контрольні роботи проводились за завданнями, складеними учителями-предметниками у відповідності до вимог Державних стандартів, чинних програм та методичних рекомендацій до викладання предметів і охоплюють матеріал відповідних класів з 12 березня і до кінця ІІ семестру 2019 – 2020 н.р.

Контрольна робота з української мови у всіх класах була проведена у вигляді тестів та диктанту

Клас К-сть учнів Писали роботу Рівень навчальних досягнень % почат-кового рівня % високого рівня % якості
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
5 8 7 - - 1 - - 1 1 2 1 1 - - 14 14 71,2
6 6 6 - - - 3 1 1 1 - - - - - - - 17
7 17 12 - 1 - 1 - - 4 2 - 1 2 1 8,3 33,3 83,4
8 15 11 1 - 1 - - 1 3 1 4 - - - 18,2 - 72,7
9 12 12 1 - 1 2 1 - 2 3 2 - - - 16,7 - 58,3
10 15 10 - - 6 - - 1 1 - 1 1 - - 60 10 30
11 16 13 2 - 1 3 1 2 4 - - - - - 23 - 30,8

Якість навчальних досягнень з української мови найнижча у 10 (30%) та 11 (30,8%) класах.

Слід сказати, що вчителі української мови і літератури Ільїна В. І., Зінич І. Г. та Вакуліч І. С. досить сумлінно підійшли до проведення діагностичних контрольних робіт, однак чого не можна сказати про об’єктивність їх оцінювання. В роботах учнів тих класів, в яких читають українську мову Зінич І. Г. та Вакуліч І. С., пропущені помилки, а відтак і роботи оцінені необ’єктивно.

В цілому по школі успішність навчальних досягнень учнів з рідної мови, за результатами діагностичних контрольних робіт, складає 80%, що на 8% нижче, ніж у минулому навчальному році; якість – 52%.

Допущені типові помилки в діагностичних контрольних роботах з української мови на початок 2020 – 2021 н.р.:

5 клас: учні не засвоїли на належному рівні теми: «Спільнокореневі слова», «Однорідні члени речення», допускають помилки при звуко-буквеному аналізі слова, не всі правильно визначають відмінки іменників, час дієслів.

6 клас: невміння визначати головне і залежне слово у словосполученні, відрізнити просте речення від складного, допускають помилки при розстановці розділових знаків у реченні з прямою мовою; дехто із шестикласників змішує поняття «синоніми» і «антоніми».

узагальнюючі слова при однорідних членах речення і відповідно вказувати на них, яку синтаксичну функцію виконують; окремі учні не виділяють у реченні звертання; подвоєнні приголосних, що передають подовжений м’який.

7 клас: при написанні складних прикметників, прислівників; не засвоїли пунктограму «Кома при однорідних членах речення» та «Кома у складному реченні».

8клас: при написанні частки не з дієсловами; прислівників разом, окремо, через дефіс; правописі складних слів. Жоден здобувач освіти не зміг визначити і підкреслити дієслівні форми: дієприкметник та дієприслівник.

9 клас: при написанні прикладок, складних слів через дефіс, слів з ненаголошеними голосними та подовженими приголосними. Серед пунктуаційних помилок – кома при однорідних членах речення, кома у складному реченні. При виконанні граматичного завдання не всі учні зуміли розставити розділові знаки при відокремлених членах речення, зробити синтаксичний розбір простого ускладненого речення.

10 клас: більшість помилок, яких припустилися учні під час написання диктанту, - на пропуск букв,подвоєння приголосних (сонної,ніччю), заміни букв г-х, з-с (блиск, легким), правопис ненаголошених е, и.

11клас: допускають помилки при написанні слів, у яких відбувається спрощення приголосних; написанні апострофа та м’якого знака. Не всі одинадцятикласники вміють робити фонетичний розбір слів; більша кількість учнів не змогла правильно визначити рід іменників, поставити числівник у формі орудного відмінка, визначити синтаксичну роль неозначеної форми дієслова.

Аналіз результатів діагностичних контрольних робіт з математики, алгебри та геометрії показав: всього по школі за діагностичні контрольні роботи оцінки високого рівня мають 14 учнів, оцінки достатнього рівня 19 учнів, оцінки початкового рівня – 16 учнів.

В цілому по школі успішність навчальних досягнень учнів з алгебри склала 79%, якість – 37 %, початковий рівень знань – 21%.

Клас К-сть учнів Писали роботу учнів Рівень навчальних досягнень % почат-кового рівня % високого рівня % якості
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
5 8 8 - 1 1 - - 1 2 - 1 - 1 1 25 25 62,5
6 6 6 - - 3 1 - 1 - 1 - - - - 50 - 16
7 17 14 3 3 3 3 - - 1 - - 1 - - 64 7.5 7,5
8 16 12 - - 1 1 4 - 2 - - 2 - 2 8 33 50
9 16 13 - 1 - 3 5 - 2 1 1 - - - 8 - 31
10 19 16 - - 1 5 2 2 - 3 1 1 1 - 6 13 38
11 12 9 1 3 3 - - 2 - - - - - - 77 - -

Аналіз робіт з геометрії показав такий рівень навчальних досягнень:

Клас К-сть учнів Писали роботу учнів Рівень навчальних досягнень % почат-кового рівня % високого рівня % якості
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
8 16 13 - - 1 2 3 2 - - 1 - 2 2 8 31 39
9 16 16 1 - 1 - 2 6 1 1 3 1 - - 13 6 37
10 19 17 1 - 4 3 - 1 4 1 1 2 - - 29 12 41
11 12 10 - 1 3 1 3 - 2 - - - - 40 - 20

В цілому по школі успішність учнів з геометрії склала 78%, якість – 34 %, оцінки початкового рівня – 22%. Найнижча якість знань з алгебри та геометрії в 11 класі (учитель Чміль Л. Г.).

Вчителям математики слід об’єктивніше підходити до оцінювання навчальних досягнень учнів та дотримуватись Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти.

Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В.: 1.1.проаналізувати результати учнівських робіт та звіти учителів-предметників по написанню діагностичних контрольних робіт.

2.Учителям української мови Ільїній В. І., Зінич І.Г., Вакуліч І.С., та математики Чебелюк І. С., Чмілю Л. Г.:

2.1.Ретельно проаналізувати причини низької якості навчальних досягнень за результатами діагностичних контрольних робіт з української мови, алгебри та геометрії.

2.2. Провести з учнями аналіз допущених помилок, провести індивідуальні та групові консультації, скоригувати календарні плани роботи, включивши в них повторення раніше вивченого матеріалу.

2.3. Спланувати профілактичну предметну роботу, спрямовану на усунення помилок та труднощів, виявлених при написанні контрольної роботи.

2.4. Планувати на повторення на початку року більший проміжок часу.

2.5. Систематично проводити індивідуальну роботу з учнями, що мають початковий рівень знань з предмета.

2.6. Об’єктивно підходити до виставлення тематичного, семестрового та річного оцінювань, віддавати перевагу письмовим видам контролю.

2.7. Більше працювати над культурою письма учнів, при оцінюванні письмових робіт дотримуватись єдиного орфографічного режиму та Критеріїв оцінювання навчальних досягнень з даних навчальних дисциплін.

1. Ознайомити колектив з результатами діагностичних контрольних робіт та даним наказом на нараді при директору.

2. Класним керівникам ознайомити учнів та їхніх батьків з даним наказом на класних годинах, батьківських зборах.

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Семенюк Г. В.

4.

Директор Н. Хомич

З наказом ознайомлені:

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кукли

вул. Шкільна, 1, с. Кукли, 44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mail homuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

26 листопада 2020 року с. Кукли №120

Про створення робочої групи

та проведення самооцінювання

освітніх та управлінських процесів

у закладі освіти у 2020/2021 навчальному році

Відповідно до частини 3 статті 41 Закону України «Про освіту» у закладі освіти повинно проводитись самооцінювання освітніх і управлінських процесів та внутрішньої системи забезпечення якості освіти, метою якого є вивчення та оцінка освітньої діяльності, отримання інформації про реальний стан справ за певними параметрами, що дозволить побачити переваги й «слабкі місця» в організації освітнього процесу, підкаже можливі шляхи підвищення якості освітньої діяльності та приведення освітнього та управлінського процесів у відповідність до вимог законодавства. У відповідності до цього

НАКАЗУЮ:

1.Оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти здійснювати за такими напрямами:

1) освітнє середовище закладу освіти:

забезпечення комфортних і безпечних умов навчання і праці;

створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації;

формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору;

2) система оцінювання здобувачів освіти:

наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень;

застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти;

спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатноств до само оцінювання;

3) педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти:

ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти;

постійне підвищення рівня професійної компетентності та майстерності педагогічних працівників;

налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками чи іншими законними представниками, працівниками закладу освіти;

організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадаї академічної доброчесності;

4) управлінські процеси закладу освіти:

наявність стратегії та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань;

формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм;

ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників;

організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою;

формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності.

2. Оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти здійснювати відповідно до критеріїв, наведених у додатку до проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

3. Самооцінювання якості освітньої діяльності здійснювати впродовж навчального року та за його результатами підготувати висновки (які є складовою щорічного звіту про діяльність закладу освіти) та визначити шляхи вдосконалення освітньої діяльності (які стануть частиною річного плану роботи на наступний навчальний рік). 2020-2021 н.р.

4. Для вивчення якості освітньої діяльності використовувати такі методи збору інформації та інструменти.

Опитування:

анкетування учасників освітнього процесу (педагогів, учнів, батьків);

інтерв’ю (з педагогічними працівниками, представниками учнівського самоврядування);

фокус-групи (з батьками, учнями, представниками учнівського самоврядування, педагогами). До 01.05.2021 року.

Вивчення документації:

Річний план роботи, протоколи засідань педагогічної ради, нарад при директору,протоколи шкільних методичних об’єднань, загальних зборів учасників освітнього процесу, класні журнали тощо. До 15.04.2021 року.

Моніторинг:

навчальних досягнень здобувачів освіти;

педагогічної діяльності (спостереження за проведенням навчальних занять);

за освітнім середовищем (санітарно-гігієнічні умови, стан забезпечення навчальних приміщень, безпека спортивних та ігрових майданчиків, робота їдальні, вплив середовища на навчальну діяльність тощо).

До 25.05.2021 року.

Аналіз даних показників, які впливають на освітню діяльність:

система оцінювання навчальних досягнень учнів;

підсумкове оцінювання учнів;

фінансування закладу освіти;

кількісно-якісний кваліфікаційний склад педагогічних працівників тощо;

інші інструменти, розроблені закладом освіти.

Постійно протягом періоду самооцінювання.

5.Для забезпечення вивчення якості освітньої діяльності та оцінювання внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі освіти створити робочі групи за кожним з напрямів:

освітнє середовище закладу освіти:

1.Хомич Ніна Миколаївна – керівник закладу, голова групи;

2.Зінич Людмила Миколаївна – заступник з ВР;

3.Чебелюк Андрій Анатолійович – практичний психолог;

4.Неведюк Анатолій Петрович – завгосп;

5.Бусел Михайло Федорович – батько учнів 4,8 класів;

система оцінювання освітньої діяльності учнів:

Семенюк Галина Василівна – заступник з НВР, голова групи;

Музика Людмила Максимівна – голова методичного об’єднання вчителів початкових класів;

Макарчук Леся Федорівна – голова методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарних предметів;

Демедюк Ліза Юріївна – учениця 11 класу;

Юхимчук Світлана Олексіївна – голова батьківської ради;

система педагогічної діяльності педагогічних працівників:

Семенюк Галина Василівна – заступник з НВР, голова групи;

Зіньков Анатолій Миколайович – вчитель географії;

Климець Ірина Володимирівна – вчитель початкових класів;

Товкач Наталія Вікторівна – мати учнів 9,11 класів;

Данилюк Юлія Юріївна – учениця 10 класу;

система управлінської діяльності:

1.Хомич Ніна Миколаївна – керівник закладу, голова групи;

2.Чебелюк Ірина Сергіївна – вчитель математики;

3.Зінич Катерина Павлівна – голова методичного обєднання вчителів природничо-математичних дисциплін4

4.Хомич Олена Володимирівна – мати учениці 10 класу;

5.Юхимчук Ангеліна Анатоліївна – учинеця 7 класу.

6.Отримані результати вивчення внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності (звіт по самооцінюванню) розглянути на засіданні педагогічної ради та оприлюднити на сайті закладу освіти.

До 01.07. 2021 року.

7.Проаналізувати досягнення та помилки в роботі педагогічного колективу із організації якості освітньої діяльності та запланувати певні кроки для подальших демократичних змін у закладі освіти.

До 01.08.2021 року.

8.Контроль за виконанням цього наказу покладаю на себе.

Директор Н. Хомич

З наказом ознайомлені:

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кукли

вул. Шкільна, 1, с. Кукли, 44640, тел. 0(3376) 9-63-40

e-mailhomuchkyklu@gmail.com, код ЄДРПОУ 25085925

НАКАЗ

19 грудня 2020 року с. Кукли № 126- О

Про продовження карантину

у закладі освіти

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Постанов Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19)», від 26 серпня 2020 року № 760 , листа Міністерства освіти і науки України від 28 серпня 2020 року № 1/9-490 «Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році», Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)» , з метою збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу в умовах епідемічної небезпеки

НАКАЗУЮ:

1. З метою запобігання поширенню у закладі освіти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19), продовжити дію карантину з 19 грудня 2020 року до 28 лютого 2021 року, встановленого постановами Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, від 26 серпня 2020 року № 760 , листа Міністерства освіти і науки України від 28 серпня 2020 року № 1/9-490 «Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році», Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)».

2.Посилити обмеження у період з 08 січня по 00:00 25 січня 2021 року. На період локдауну заборонено відвідування закладу освіти здобувачами освіти та приймання відвідувачів у закладі.

3.У зв’язку з посиленими протиепідемічними заходами 8-24 січня 2021 року заклад освіти працюватиме у форматі дистанційного навчання.

4.Заступникам директора з навчально – виховної роботи Семенюк Г.В. та з виховної роботи Зінич Л. М., класним керівникам:

4.1.Поінформувати учасників освітнього процесу закладу про продовження карантину та заборони, що діють на території України, області, району та Маневицької селищної ради в залежності від рівня епідемічної небезпеки.

До 20. 12.2020 р.

4.2.У зв’язку з посиленими протиепідемічними заходами 8-24 січня 2021 року заклад працюватиме у форматі дистанційного навчання, що передбачає синхронну та/або асинхронну взаємодію вчителя та учнів під час занять. У синхронному режимі вчитель та учні одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який вступить в дію з 1 січня 2021 року, передбачає вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами.

Так, обмежено час безперервної роботи з технічними засобами навчання:

для учнів 1 класу – не більше 10 хвилин; для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин;

для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин;

для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин;

для учнів 10-11 (12) класів на 1-й годині занять – до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин;

при здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11 (12) класів – не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.

А тривалість навчальних занять, визначена Законом “Про повну загальну середню освіту", зберігається: 35 хвилин для 1 класу, 40 хвилин для 2-4 класів, 45 хвилин для 5-12 класів. Обмежується лише час безперервної роботи з комп’ютером для уникнення ризиків для здоров’я.

Наприклад, для учнів 5 класу час безперервної роботи з комп’ютером становить максимум 20 хвилин. Цей час вчитель може використовувати для синхронної взаємодії (онлайн) – для пояснення або загального огляду матеріалу навчального заняття, практичного закріплення вивченого, застосування інтерактивних прийомів навчання, перевірки результатів навчання тощо.

Решту часу навчального заняття – 25 хвилин – вчитель організовує роботу в асинхронному режимі, тобто офлайн, без комп’ютера. Учні можуть виконувати вправи у робочому зошиті, працювати з текстом і завданнями у підручнику, виконувати творчі завдання тощо. Також наприкінці заняття вчитель може повернутися до режиму відеоконференції (для обговорення виконаних завдань, рефлексії, роботи з електронною освітньою платформою тощо).

Санітарний регламент передбачає, що під час роботи з технічними засобами навчання обов’язковим є проведення вправ з рухової активності та гімнастики для очей.

Важливо також, що не кожне навчальне заняття обов’язково проводиться з використанням синхронного режиму взаємодії вчителя та учнів. Відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, має організовуватися в синхронному режимі.

Водночас рівномірність розподілу цього часу між різними навчальними предметами і доцільність чергування занять з використанням синхронного та асинхронного режимів забезпечує керівник закладу освіти.

4.3.Поінформувати здобувачів освіти та їхніх батьків або інших законних представників про правила організації освітнього процесу, відвідування закладу освіти та перебування у ньому в умовах профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби (СОVID-19);

4.4.Надавати роз’яснення батькам здобувачів освіти щодо необхідності впровадження в закладі освіти обмежувальних заходів стосовно відвідування закладу сторонніми особами. Спілкування педагогічних працівників із батьками здійснювати в телефонному режимі.

3.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор Н. Хомич

З наказом ознайомлені:

Кiлькiсть переглядiв: 301

Коментарi